Бойовики не полишають гатити з забороненої зброї по силам ООС
Упродовж доби збройні формування Російської Федерації 8 разів порушили режим припинення вогню
- Донбас
-
20 лютого 2020 18:55

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє пресцентр ООС.
Противник обстріляв позиції ЗСУ з заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також озброєння БМП, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
"Сім обстрілів були зафіксовані в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід": поруч з Новомихайлівкою – з міномету калібру 120 мм противник випустив 10 мін, а також вів вогонь з озброєння БМП, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів; поблизу Піщевика – з 82-мм міномету – 2 міни, а також ворог застосував автоматичні станкові гранатомети, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю; два рази неподалік Павлополя – з міномету калібру 82 мм – 10 мін, а також вівся вогонь з великокаліберного кулемету;
в районі населеного пункту Мар’їнка – з великокаліберного кулемету та стрілецької зброї; двічі поруч з Лебединським – з 82-мм міномету – 10 мін, а також вівся вогонь з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" противник здійснив один обстріли по нашим позиціям неподалік Новозванівки, де застосував міномет калібру 120 мм – 4 міни та станковий протитанковий гранатомет – 8 пострілів.
За даними штабу, 20 лютого, внаслідок ворожих обстрілів втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил не має.
Нагадаємо, відбулося повернення з окупованої території тіла військовослужбовця ЗСУ, який загинув у бою 18 лютого.
Наразі триває підготовка до транспортування тіла воїна до місця поховання та проведення ритуалу вшанування полеглого українського Героя.
Нагадаємо, "ЛНР" заявила, що 20 лютого передала українській стороні загиблого 18 лютого під час бою на Луганщині бійця ЗСУ Максима Хитайлова, а також ще одного бійця, який загинув у 2014 році на території Луганського аеропорту.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:25 Графіки відключень світла: Чому запроваджують та від чого залежать їх тривалість
- 13:21Внаслідок російських атак на Донеччині загинули двоє людей, ще троє - поранені
- 09:10 На фронті суттєво зросла кількість ворожих атак: мапи від Генштабу
- 11:31Рашисти більш як дві тисячі разів за добу обстрілювали Донеччину (ФОТО) ФОТО
- 09:19 На Покровському та Південно-Слобожанському напрямках було минулої доби найгарячіше
- 22:19Слідком рф зарахував до "терористів" командувача СБС Роберта Бровді через удари по російських енергооб’єктах
- 23:07Ситуація на фронті: Дані Генштабу ЗСУ
- 13:02З Дружківки евакуювали 14 людей, в тому числі 8 дітей ФОТО
- 22:38 На фронті сьогодні було більш як півтори сотні ворожих атак
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 17:36 Сили оборони відбили 26 атак на Покровському напрямку, — Генштаб
- 12:59Двоє загиблих та кілька поранених, серед яких дитина: Наслідки авіаудару по храму в Костянтинівці Відео
- 10:43Коригував удари по Краматорську та шукав координати складів ЗСУ та "Люті": СБУ викрила ще одного російського агента
- 22:15 Понад півтори сотні атак: що відбувається на фронті
- 19:33Голова ДПСУ відвідав на лінії фронту підрозділи відомства: роздав нагороди та перевірив забезпечення й взаємодію з корпусами Відео
- 12:53Краматорськ вночі зазнав ворожої атаки ФОТО
- 09:28У двох регіонах України Укренерго запровадило екстрені відключення
- 09:25 Більш як 200 разів за минулу добу росіяни наступали: яка ситуація на фронті
- 08:29Омега-3: чому ці жирні кислоти потрібні кожному Актуально