ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бійці "Торнадо" кличуть "Правий Сектор" на допомогу у свою оточену базу під Лисичанськом

Раніше стало відомо про купу техніки під будівлею УМВС у Сєвєродонецьку
Depo.
18 червня 2015 12:11
ФОТО: depo.ua

Армійські підрозділи оточили базу батальйону МВС "Торнадо" і збираються її штурмувати.

Про це повідомив  замкомбата батальйону Микола Цукур на сторінці у Фейсбуці.

"Зараз намагатимуться нас штурмувати і роззброїти. Ми до останнього будемо стояти за правду і справедливість і не дамо нас осквернити. Звертаюся до бійців з "Правого Сектору": ми підтримували вас біля секретаріату Президента. Разом з нашим комбатом підтримайте і ви нас" - написав Цукур.

Бійці "Торнадо" кличуть "Правий Сектор" на допомогу у свою оточену базу під Лисичанськом - фото 1

Боєць батальону з позивним "Правдич" уточнив, що база оточена спецпідрозділом "Альфа" і "Сокіл" в "невідомому наразі співвідношенні".

Як повідомляв Донбас. depo. ua, до управління МВС у Луганській області у Сєвєродонецьку пригнали військову техніку.

В місті з'явилися чутки, що бійці "Торнадо" приїхали визволяти заарештованих товаришів. Як з'ясувалося, на паралельній вулиці, а також біля будівлі МВС знаходилася військова техніка - БТР, "Спартан" і люди у військовій формі. Однак це не були бійці «Торнадо».

Речниця обласного управління МВС Тетяна Погукай заявила, що бійці батальону МВС "Торнадо" ніби погрожували, що відкриють вогонь по тих, хто збереться штурмувати їх базу, яка знаходиться під Лисичанськом.

Нагадаємо, у інтерв'ю начальник луганського обласного УМВС Анатолій Науменко зізнався, що це він запросив на службу людей, яких тепер звинувачують у мародерстві, катуванні і згвалтуванні. За словами Науменка батальйон "Торнадо" - це колишній "Шахтарськ". Той, який було розформовано за мародерство.

"До мене прийшло 47 осіб. Це я їх сюди взяв. Ми їх укомплектували", - сказав Науменко.