ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Після скандалу з "Торнадо" у Сєвєродонецьк до управління міліції нагнали техніку та бійців Нацгвардії

До управління МВС у Луганській області у Сєвєродонецьку пригнали військову техніку
Depo.Сіверськодонецьк
18 червня 2015 10:31
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Донбас. depo. ua, в місті з'явилися чутки, що бійці "Торнадо" приїхали визволяти заарештованих товаришів.

Як з'ясувалося, на паралельній вулиці, а також біля будівлі МВС знаходилася військова техніка - БТР, "Спартан" і люди у військовій формі. Однак це не були бійці «Торнадо».

Речниця обласного управління МВС Тетяна Погукай зазначила, що будівлю міліції ніхто не штурмував. Бійці "Торнадо", за її словами, навпаки, погрожували, що відкриють вогонь по тих, хто збереться штурмувати їх базу, яка знаходиться під Лисичанськом.

"Вони відмовилися пускати до себе на базу представників прокуратури", - сказала Погукай.

Вона зазначила, що військова техніка - це сили Нацгвардії. За її словами, до міста приїхали більше 700 бійців Нацгвардії "для боротьби з диверсійно-розвідувальними групами "ЛНР" і "ДНР".

Як повідомляв Донбас.depo.ua, у інтерв'ю начальник луганського обласного УМВС Анатолій Науменко зізнався, що це він запросив на службу людей, яких тепер звтнувачують у мародерстві, катуванні і згвалтуванні. За словами Науменка батальйон "Торнадо" - це колишній "Шахтарськ". Той, який було розформовано за мародерство.

"До мене прийшло 47 осіб. Це я їх сюди взяв. Ми їх укомплектували", - сказав Науменко.