Викинув дружину з балкона: У міськраді Сіверськодонецька відреагували на насильство поліцейського
У Сіверськодонецьку в міськраді відреагували на насильство поліцейського, який побив і скинув дружину з четвертого поверху
- Донбас
-
17 червня 2020 12:27
Заступник міського голови Ірина Степаненко розповіла, що родина не зверталася по допомогу з приводу домашнього насильства раніше, передає Depo.Донбас.
Зазначається, що маленька дитина, на очах якої відбулося насильство, зараз знаходиться в родичів постраждалої жінки, а родина поліцейського буде перебувати на обліку соціальних служб.
Степаненко закликала керівника мобільної бригади соціально-психологічної допомоги надати психологічну допомогу постраждалій жінці. Вона також зазначила, що у місті немає спеціалізованого закладу для постраждалих від домашнього насильства. І зазначила, що влада буде працювати над тим, щоб створити кризисну кімнату для таких постраждалих.
Міськрада Сіверськодонецька звернулася до начальника ГУ НП Сергія Колесника з проханням проведення ретельного та неупередженого розслідування.
У міськраді нагадали:
- Запам’ятайте - хатня робота не ділиться на "чоловічу" та "жіночу"! Господарська робота, приготування їжі, прибирання, виховання дітей та догляд за похилими родичами – це спільний обов’язок!
- Згідно Сімейного кодексу України, жінка та чоловік мають рівні права і обов'язки у сімейних відносинах, шлюбі та сім'ї. Вони мають право розподілити між собою обов'язки в сімї та повинні утверджувати повагу до будь-якої праці, яка робиться в інтересах сім'ї. Усі найважливіші питання життя сім'ї мають вирішуватися подружжям спільно, на засадах рівності. Тож такі обставини як карантин – лише затверджують рівні права та обов’язки сторін!
Нагадаємо, у ніч з 8 на 9 червня у Сіверськодонецьку на Луганщині чоловік-поліцейський викинув дружину з балкона четвертого поверха.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 13:41У центрі окупованого Луганська пролунав вибух
- 22:50 Ситуація на фронті: Сьогодні рашисти атакували майже півтори сотню разів
- 11:40Окупанти атакували Краматорськ 5 дронами, є руйнування
- 11:19Під час спроби продати викрадену зброю на майже 2 млн грн на Донеччині затримали військового
- 09:57Через дронову атаку знищений термінал "Нової пошти" у Слов'янську (ВІДЕО)
- 23:40 Доба на фронті: Окупанти 112 разів атакували позиції ЗСУ
- 20:41 У Генштабі ЗСУ підтвердили ураження пункту управління армії рф на Донеччині
- 12:28Екіпаж поліції "Білий янгол" потрапив під удар дронів у Покровську
- 09:40Слов'янськ зазнав атаки "шахедів", є руйнування
- 09:48 Минулої доби окупанти 170 разів штурмували позиції ЗСУ
- 23:50 На Донеччині росіяни намагаються просунутися на трьох напрямках — Сирський
- 09:42 Доба на фронті: Рашисти атакували 153 рази
- 10:49Продавчиня зі Слов'янська коригувала ракетні удари росіян по локаціях Сил оборони на Донеччині, - СБУ
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 09:20У Білозерському на Донеччині від дронової атаки поранені п’ятеро людей
- 17:35"На межі гуманітарної катастрофи": очільник ОВА Донеччини розповів про обстановку в прифронтовій Костянтинівці
- 22:35Що відбувається на фронті: Оперативне зведення
- 21:2115 років тюрми отримала агентка "жіночої групи" фсб, яка шпигувала для ворога на Донеччині
- 10:46У Краматорську другу добу розбирають завали будинку, зруйнованого ракетою росіян ФОТО