В МОЗ зареєстрували українські ліки від COVID-19, які робитимуть на Луганщині

Міністерство охорони здоров’я України зареєструвало перший український генерик японського противірусного лікарського засобу "Авіган" - "Фавіпіравір-Мікрохім", вироблений на заводі "Мікрохім" в Рубіжному

Журналіст регіональної редакції Depo.Донбас
В МОЗ зареєстрували українські ліки від…

Як передає Depo.Донбас з посиланням на пресслужбу Луганської ОДА,  про це йдеться у тексті Наказу МОЗ України від 23.03.2021 № 548 "Про державну реєстрацію (перереєстрацію) лікарських засобів (медичних імунобіологічних препаратів) та внесення змін до реєстраційних матеріалів".

Повідомляється, що виробником генерика є фармацевтична компанія "Мікрохім" із Рубіжного.

"Фавіпіравір-Мікрохім" успішно пройшов контрольні дослідження в уповноваженій лабораторії на базі Державного експертного центру при Міністерстві охорони здоров’я України, а також клінічні дослідження біоеквівалентності. Препарат відповідає всім стандартам та протоколам, встановленим МОЗ", - йдеться у повідомленні.

Таким чином, завдяки злагодженій роботі фахівців та виробничому потенціалу компанії "Мікрохім", українці отримають доступний препарат, який впливає на патогенез коронавірусу.

Нагадаємо, що у вересні минулого року японська компанія Fujifilm Toyama Chemical провела клінічні дослідження та отримала докази ефективності використання препарату "Авіган" для лікування хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією.

Зокрема, визначено, що препарат не тільки усуває клінічні прояви хвороби, а й впливає на патогенез коронавірусу в організмі людини. В 2020 році оригінальний препарат був внесений до переліку ліків для запобігання поширення коронавірусного захворювання в Україні. Згодом він був прийнятий до вітчизняного протоколу лікування хвороби, спричиненої COVID-19.

Нагадаємо, що у лютому 2021 року фармкомпанія з Рубіжного оголосила, що перший український генеричний препарат проти COVID-19, який "впливає на патогенез вірусу", успішно завершив клінічний етап досліджень і має вийти на український ринок на початку 2021 року.

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"