В Луганській обласній ВЦА розповіли, чому в області немає приватної медицини

Потенційним інвесторам не вигідно відкривати приватні медичні заклади на території Луганської області через велику кількість сільського населення та його низьку платоспроможність

Таку думку кореспонденту Depo.Донбас висловив експерт Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, голова ГО "Українське лікарське товариство Луганщини" Степан Шведюк.

За його словами, у сфері приватної медицини працюють переважно лікарі комунальних закладів, тож порівнювати якість надання послуг можна тільки за рахунок обладнання.

"У нас немає такого рівня, як у Києві, чи інших великих містах. Приватну медицину не можна вважати окремою службою, адже вона складається з наших лікарів, лікарів комунальних закладів. Тому сказати де краще, а де гірше можна враховуючи, яке використовується обладнання", - каже Шведюк.

Відповідаючи на питання про  кількість якісних приватних медичних клінік у Луганській області, Шведюк зазначив, що області істотно не вистачає зазначених закладів.

"Ні, звичайно, ні. Це буквально одна-дві клініки і все… Інвестицій ніхто сюди не вкладає, і, в принципі, населення переважно похилого віку, сільське населення, платоспроможність низька, тому це не вигідно", - вважає він.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас