У Сіверськодонецьку продають з молотка "Палац культури хіміків"
У Сіверськодонецьку міський відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області виставив на продаж "Палац культури хіміків", який раніше належав хімзаводу "Азот"
- Донбас
-
4 червня 2019 13:56
Як пояснили Depo.Донбас у профкомі "Азоту", на будівлю було накладено арешт, а тепер вона у розпорядженні управління юстиції.
Стартова ціна палацу з господарськими побудовами загальною площею 8 тис. 447 квадратних метрів - 4 млн 74 тис. гривень з гарантійним внеском у 203,7 тис. гривень. Зараз триває реєстрація учасників.
Аукціон відбудеться 1 липня з 9-ї до 18-ї години. Останній термін подання заявок на участь в аукціоні – 1 липня. Будівля палацу розташована за адресою: Луганська область, місто Сіверськодонецьк, бульвар Дружби Народів, 37.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:05В Добропіллі після атаки КАБами зруйновані багатоповерхівки, є загиблий ФОТО
- 12:35 Успіхи ЗСУ: Звільнено 7 сіл на Донеччині та просування на Сумщині
- 10:18Цієї ночі рф атакувала Україну балістичною ракетою та 60 дронами, є влучання
- 08:40 Штурми не припиняються, ворог атакує майже по всій лінії фронту, - Генштаб ЗСУ
- 16:50 росіяни окупували два населені пункти на Донеччині
- 10:29Кремль готує нове покоління "гарматного м’яса" з окупованої Луганщини
- 08:40 Зустріч Трампа і Путіна: Чого так і не сталося
- 20:54 В "Азові" заявили про зачистку від росіян шести населених пунктів на Покровському напрямку
- 15:40Рашисти повторним ударом у Слов'янську поранили рятувальника
- 01:19Донецький "Шахтар" у драматичній грі в серії пенальті поступився афінському "Панатінаїкосу" і вибув з Ліги Європи ВІДЕО МАТЧУ І 11-метрових Відео
- 22:31 На фронті за добу відбулося 105 бойових зіткнень і майже половина з них - на одному напрямку
- 22:12Військовий посадовець з Донеччини нарахував незаконних "бойових" майже на мільйон гривень
- 20:34З іще пʼятьох населених пунктів почали вивозити родини з дітьми
- 23:34Уряд ухвалив перший пакет рішень на підтримку прифронтових регіонів
- 22:40 Більше сотні разів окупанти атакували лінію фронту
- 18:15Влада розширила список населених пунктів на Донеччині для евакуації для сімей із дітьми
- 22:40 Без світла, води, магазинів, гумдопомоги: У Покровську дотепер проживає близько 1,3 тисячі людей
- 22:22 Росармія 133 рази за добу намагалася прорвати лінію фронту
- 20:50На Покровському напрямку окупанти зосередили угруповання чисельністю понад 110 тисяч особового складу, - Генштаб