У Сіверськодонецьку помітили на концерті в День міста несправжніх зірок: Двійників Bad boys blue

У Сіверськодонецьку з коштів платників податків 1 мільйон 153 тисячі гривень витратили на підготовку та святкування 85-ї річниці з дня заснування міста, яке відбулося 26 травня

Про це свідчать дані системи Prozorro, передає Depo.Донбас.

Так, відповідно до укладених договорів на послуги, замовником яких є відділ культури міськради, монтаж та демонтаж обладнання (торгових будиночків "ярмарок" на площі Перемоги з нагоди святкування Дня міста), освітлення святкового заходу та спеціальні ефекти, оснащення заходу сценою та огорожою, озвучення святкового заходу, оснащення заходу екраном та відео обладнанням, а також послуги з організації та проведення заходу (виступи музичних гуртів та ведучого) обішлися міському бюджету в один мільйон 151 тисячу гривень.

Неприємною несподіванкою для мешканців міста стала інформація про те, що одна з "зірок світового рівня", виступ якої був анонсований керівником відділу освіти Сіверськодонецької міськради Тетяною Грачовою, а саме євродиско-група Bad boys blue з Німеччини, виявилася не оригіналом, а двійником. 

"Німецька група Mr. President, що стала легендою у 90-ті завдяки своєму хіту Coco Jamboo, і євродиско-група Bad boys blue, утворена в Кельні в 1984 році, приїхали до Сєвєродонецька на запрошення Сєвєродонецької міської ради, де виступили на головній сцені міста на честь його 85-річчя», - йдеться у повідомленні на сайті Сіверськодонецької мерії.

Але мешканці міста помітили підміну.

Нагадаємо, Mr. President випустив альбом "We See the Same Sun", синглом якого став хіт "Coco Jamboo", Bad boys blue за свою історію випустила близько тридцяти хітів-синглів, що потрапили до чартів багатьох країн світу, в тому числі - сингл You're A Woman.

Також зазначимо, що виконавець Джон МакІнерні ще у серпні 2018 року підтвердив, що більше не співпрацює з Маккоєм.
"Так, ми працювали з цим хлопцем, але зараз він співає сольно, використовуючи мій бренд. Це неприємно. Це жалюгідно. Думаю, що фани Bad Boys Blue будуть засмучені, якщо підуть на його концерт", - казав МакІнерні.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас