У Порошенка відповіли про можливість створення ВЦА в Сіверськодонецьку

В Адміністрації Президента України дали відповідь на звернення Сіверськодонецької міської ради щодо створення в місті ВЦА

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-службу Сіверськодонецьку міську раду.

Документ оприлюднили 21 лютого на офіційному сайті.

Там повідомляється, що на численні звернення керівництва, депутатів та членів виконкому Сіверськодонецької міської ради, а також громадськості міста до Президента України Петра Порошенка щодо незаконних спроб в.о. голови Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Філя спонукати Президента України ввести у Сіверськодонецьку військово-цивільну адміністрацію (ВЦА), від Адміністрації Президента України надійшла офіційна відповідь (№04-01/200 від 14.02.2019).

Зокрема, в АПУ повідомили, що питання утворення військово-цивільної адміністрації міста Сіверськодонецьк буде розглянуто згідно до вимог чинного законодавства.

"Стосовно звільнення з посади першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Сергія Філя повідомляємо, що Законом України "Про місцеві державні адміністрації" передбачено, що перший заступник та заступники голови обласної державної адміністрації призначаються на посаду та звільняються з посади головою обласної державної адміністрації", — йдеться в документі.

Нагадаємо, що Луганська обласна військово-цивільна адміністрація направила на ім'я президента Петра Порошенка звернення про введення у Сіверськодонецьку міської військово-цивільної адміністрації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook