ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тука порадив Яценюку, як йому піти у відставку і залишитися в історії України

Тука хоче зламати практику поєднання "фінансового року" з календарним
Depo.Сіверськодонецьк
17 грудня 2015 10:43
ФОТО: depo.ua
Тука порадив Яценюку, як йому піти у відставку і залишитися в історії України
Тука порадив Яценюку, як йому піти у відставку і залишитися в історії України

Голова луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука вважає, що той уряд, який зламає практику поєднання "фанансового року" з календарним, "може наступного дня спокійно піти у відставку, залишаючись в історії України"

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Depo.Донбас.

Вын пояснив, що зараз бюджетом передбачено, наприклад, виділення коштів в поточному фінансовому році на будівництво доріг, але більшість коштів надходять розпорядникам на прикінці фінансового року.

"Отже, якщо кінець фінансового року співпадає з роком календарним, то ми отримуємо кошти взимку. І що, ремонтувати дороги в листопаді-грудні?" - питаэться Тука.

На його думку, якщо ж фінансовий рік закінчувати не в грудні, а, наприклад, в вересні, то, після отримання коштів, цілком можливо продовжувати будівництво в жовтні-листопаді.

"Це - поширена міжнародна практика, яка давно довела свою ефективність.
Я переконаний в тому, що впровадження цієї практики - дійсна революція в економічному житті краіїни. Звісна річ, це - не панацея від всіх бід. Але, на мій погляд, це - необхідна умова. Той уряд, який прийме таке рішення, може наступного дня спокійно піти у відставку, залишаючись в історії України. Сподіваюсь, фахівці мене підтримають", - написав Тука.

Нагадаємо, Лідер парламентської фракції БПП Юрій Луценко виключив відставку прем'єр-міністра Арсенія Яценюка при переформатуванні Кабінету міністрів.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас