Суд вчетверте поновив на посаді мера Сіверськодонецька

Луганський окружний адміністративний суд поновив Валентина Казакова на посаді мера міста

Про це Depo.Донбас повідомив адвокат Казакова, екс-заступник мера Ігор Слєсарєв. 

"Валентина Казакова відновлено на посаді керівника Сіверськодонецької міської ради судовим рішенням сьогодні, 15 травня. Зараз ми чекаємо на дії виконавчої служби", - розповів Слєсарєв.

Зазначимо, що згідно з судовим рішенням, Казаков має отримати заробітну плату з грудня 2018 року.

Водночас, відомо, що рішенням 64 сесії міськради цього ж дня, 15 травня, скасовано рішення 54-ї сесії міськради від 22 грудня 2018 року "Про дострокове припинення повноважень міського голови Валентина Казакова", а в подальшому, під час сесії, прийнято рішення про скасування повноважень Казакова.

"Знаєте, була така дивна радянська книга "Як керувати світом не привертаючи уваги санітарів". Ось маємо.  Міська рада, в особі нижче підписаних, але під чітким керуванням пана Буткова (керівник фракції Опозиційний блок у міськраді Ігор Бутков - ред.) вирішила звільнити вже звільненого мера Сєвєродонецька Казакова. Маю висновок, що діючий секретар міської ради Вячеслав Ткачук або не спроможний, або подав у відставку, або... що там ще по причинам? А депутати, які затвердили на попередній сесії новий регламент, його не читали. Вже просто вкрай необхідне втручання прокуратури та відповідних силових структур. Або санітарів...», - сказала депутат міськради Ольга Лішик. 

Вона додала, що є дивний збіг, суд було призначено на 15 травня на 10:00, а сесію міськради того ж дня на 9:00.

Нагадаємо, міський голова Сіверськодонецька Валентин Казаков з 2015 року вже тричі був звільнений з посади рішенням депутатського корпусу і тричі поновився на посаді через суд.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас