Сіверськодонецьк завалили візитівками з інтернет-адресами наркодилерів

Поліція Луганщини запроваджує акцію "чистий четвер" через загрозу інтернет-торгівлі наркотиками

Про це під час селекторної наради за участі активістів, громадськості, представників органів місцевого самоврядування, прокуратури та Управління ДСНС повідомив голова Нацполіції області Сергій Колесник, передає Depo.Донбас.

За його словами, поліцейські пропонують усім жителям області приєднатись до нової акції, проведення якої поліція розпочинає в день "чистого четверга" 25 квітня, а саме зі знешкодження написів на стінах будинків електронних адрес торговців наркотиками.

"Проблема пов’язана з торгівлею наркотиками через інтернет-мережі хвилює не тільки правоохоронців Луганщини, а і поліцейських по всій державі. Самотужки побороти ще страшне явище нам буде дуже важко, тому ми звертаємось за допомогою і підтримкою до громадськості, до представників влади, до педагогів та медиків", - наголосив Колесник.

Водночас, як повідомляє кореспондент Depo.Донбас, місцеві жителі Сіверськодонецька скаржаться не тільки на написи наркоторгівців на будинках і приміщеннях міста, а і на так звану "поштову рекламу".

Так, близько тижня тому у під'їздах будинків, поштових скриньках, приміщеннях торгівельних центрів та магазинів почали з`являтися візитівки з інтернет-адресами, які пропонують придбання наркотиків за допомогою мережі.

"Кількість цих візиток – приголомшлива. На це витрачені чималі кошти, тож "бізнес" має бути дуже прибутковим. Ми з сусідами тільки у нашому під`їзді зібрали близько 40-ка візиток, які були розкидані по сходах. А ще у кожній поштовій скриньці по одній", - каже мешканка Сіверськодонецька Олена.

За інформацією відділу комунікації поліції Луганської області, під час наради пролунали корисні ініціативи, втілення яких у практичну діяльність допоможе поліції вийти на новий рівень боротьби з наркозлочинами: це встановлення відеокамер у громадських містах, створення спільних з поліцією молодіжних громадських формувань для патрулювання вулиць, проведення зустрічей з учнівською молоддю та їх батьками, проведення спільних нарад із залученням педагогів, медиків, комунальників і представників органів місцевого самоврядування.

Також вирішено створити "гарячу лінію" з групою у соціальних мережах для більш швидкого та якісного обміну інформацією та негайного реагування на неї.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас