ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Покиньборода: борці з економічними злочинами на Луганщині дарують коханкам "Хонди"

Начальник ГУ Національної поліції в Луганській області Юрій Покиньборода розповів, як на Луганщині списують та розкрадають бюджетні гроші
Depo.Сіверськодонецьк
12 листопада 2015 15:31
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це він заявив на брифінгу у Сєвєродонецьку.

Він розповів, що провів моніторинг економічної ситуації.

"Близько 130 мільйонів виділено на відновлення зруйнованих будинків, поміняти вікна і так далі. Це з бюджету. Є інформація, і вона зараз перевірятися, що близько 60 мільйонів розкрадено", - зазначив Покиньборода.

За його словами, гроші просто списуються.

"Просто тупо йде списування грошей. Ставляться вікна по 2 тис. грн., які можна купити дешевше набагато", - вважає він.

Він висловив невдоволення співробітниками відділу по боротьбі з економічними злочинами. За 11 місяців вони повернули в бюджет 1, 2 млн. грн. і затримали близько 15 хабарників.

"Я теж вважаю, що це не робота. Зате багато хто з співробітників їздить "Лексусах", дарує коханкам "Хонди" спортивні. Вони себе нормально почувають. Їхні діти ходять у садочки, в яких ніхто не поміняв опалення, вікна ніхто не поміняв, тому що в бюджеті, виявляється, грошей немає. Їм це нецікаво", - заявив Покиньборода.

При цьому на початку своїй промови Покіньборода підкреслив, що його призначення в область - це оголошення війни з корупцією. Але поки, за місяць його роботи в області, кримінальних справ в цьому плані немає.

"За цей місяць у нас були вибори, у нас був запуск прийому в патрульну поліцію, у нас було Сватове і у нас вступив у дію закон "Про поліцію". Тому, якщо чесно, я на сьогодні просто тону у паперах", - зазначив Покиньборода.

Нагадаємо, головав військової адміністрації Луганської області Георгій Тука розповів, як запобігатиме розкраданню коштів на відновлення лікарні та будинку у Сватовому.

Більше новин про події у Сєвєродонецьку читайте на Depo.Донбас.