На Луганщині у скринці для голосування виявили контрольні листи без печаток

В Білокуракинському районі на Луганщині на одній із виборчих дільниць зафіксувала у скриньках для голосування виявили контрольні листи без печатки

На Луганщині у скринці для голосування в…
Фото з сайту ГМ ОПОРА

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА.

"У селі Шарівка Білокуракинського району на виборчій дільниці № 440096 спостерігачка ОПОРИ виявила контрольні листи, які поклали до скриньок для голосування лише із підписами членів комісії без печатки", - йдеться у повідомленні.

Ззаначається, що вказаний факт є порушенням відповідно до статті ч. 4 ст. 247 Виборчого кодексу України, в якому сказано, що "голова ДВК дає можливість присутнім (у тому числі офіційним спостерігачам і представникам ЗМІ) почергово оглянути всі виборчі скриньки, наявні на дільниці.

Фото з сайту ГМ ОПОРА

В ОПОРІ нагадують, що після огляду всіх скриньок кожна виборча скринька: 1) пломбується (у разі неможливості – опечатується печаткою ДВК), 2) у скриньку вкидається контрольний лист, у якому зазначаються: номер округу, номер дільниці, час вкидання контрольного листа до виборчої скриньки, номер виборчої скриньки і ставляться підписи присутніх членів комісії (а за бажанням, також підписи офіційних спостерігачів, кандидатів, їх довірених осіб, уповноважених осіб партій), на контрольному листі проставляється печатка комісії.

"Після опломбування та опечатування останньої виборчої скриньки і вкидання до неї контрольного листа скриньки встановлюються у відведених для них місцях приміщення для голосування", - йдеться у повідомленні.

Спостерігачка ОПОРИ зазначає, що голова комісії Світлана Зінченко та секретар  Наталія Зінченко не знали про порушення та процес голосування тривав.

Нагадаємо, що в Новогродівці на Донеччині під час голосування виявилось, що бюлетені у 3 округах з 4 створених, переплутані.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"