На Луганщині пояснили, чому "освоїли" 0% грошей на ремонт місцевих доріг

Показники освоєння бюджетних коштів на ремонт доріг Луганської області в цьому році складають нуль відсотків, адже зараз ведеться робота з освоєння залишків фінансування з 2018 року

Про це повідомив керівник Управління розвитку та утримання мережі автодоріг Луганської облдержадміністрації Артем Арапов, передає Depo.Донбас.

За словами Арапова, зараз немає даних щодо використання грошей Дорожнього фонду для будівництва місцевих доріг, тому що "спочатку робиться те, що залишилось".

"Є таке поняття, як залишок. Це ті кошти, які були виділені у минулому році. Зараз ведеться освоєння цих коштів. Потім будуть використовуватися гроші, які виділені в поточному році", - сказав він.

Відповідаючи на питання щодо ймовірності використання всіх виділених коштів до кінця поточного року, посадовець відповів ствердно. Про причини, що призвели до затягування термінів освоєння коштів, Арапов не повідомив.

Нагадаємо, минулого року Луганська область використала лише 33,9% субвенцій з держбюджету на ремонт доріг місцевого значення. Результати Луганщини виявилися найгіршими серед областей України.

15 серпня поточного року міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що Луганська область у 2019 році використала нуль відсотків грошей, виділених на ремонт доріг місцевого значення з Дорожнього фонду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook