На Луганщині не всі інтерни погоджуються лікувати хворих на COVID-19

На Луганщині асоціація "Лікарі світу\MdM" допоможуть із навчанням інтернів, які працюватимуть з хворими на COVID-19. Але інтерни співпрацювати погоджуються не всі

Про це повідомляє прес-служба Луганської ОВЦА, передає Depo.Донбас.

Організація наразі опікується постачанням медичного обладнання та засобів індивідуального захисту до п’яти опорних лікарень області, які надають допомогу хворим на коронавірус.

Також "Лікарі світу" матеріально підтримують медпрацівників, які беруть участь у програмі відстеження контактів хворих на коронавірус, та забезпечує логістичну підтримку – довезення тестів до центрів первинно-медичної допомоги. 

Представники організації просили підтримки у Сергія Гайдая щодо людських ресурсів, адже саме людей медицині зараз не вистачає.

"Проведені заходи з підвищення гнучкості співпраці з різними ланками охорони здоров’я – це добре, але ми вважаємо за необхідне залучення інтернів", – наголосили вони.

Керівник ОВЦА Сергій Гайдай зазначив, що обласна влада вже зробила перелік інтернів.

"Ваше спілкування з ними дуже необхідне. У нас поки що орієнтовно є 69 інтернів, які могли б бути залучені, але не всі вони погоджуться працювати, бо розуміють, що це смертельно небезпечна хвороба. Можливо курси навчання допоможуть збільшити відсоток людей, які погодяться працювати. Тож треба розуміти, який буде обрано формат навчання. А ми вже зробимо, щоб це відбувалося максимально швидко", – сказав він.

Зазначимо, що за словами представників організації, "Лікарі світу" не виключають можливість матеріальної підтримки як заохочення людських ресурсів.

Нагадаємо, в Луганській області влада планує залучати лікарів-пенсіонерів і інтернів до боротьби з COVID-19. 

Лікар-інфекціоніст центральної районної лікарні Старобільська на початку жовтня заразилася COVID-19 і знаходиться у лікарні з пневмонією

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"