На Луганщині на одному пішохідному переході за кілька хвилин збили 3 людей
У Сіверськодонецьку на Луганщині з різницею у 10 хвилин сталися дві аварії на одному пішохідному переході. Троє людей постраждали
- Донбас
-
2 грудня 2021 12:32

Впродовж 10 хвилин сталися два ДТП у Сіверськодонецьку. На пішохідному переході на вулиці Новікова один легковик збив двох молодиків, а за кілька хвилин інша автівка наїхала на дівчину.
Про це повідомляють в пресслужбі ГУ НП в Луганській області.
"Близько 17:20 54-річний водій автомобіля "Volkswagen" здійснив наїзд на двох хлопців, які переходили дорогу пішохідним переходом. Внаслідок пригоди пішоходи отримали тілесні ушкодження. 18-річному юнаку медики надали допомогу на місці, а 17-річного хлопця госпіталізували до медичного закладу", - розповіли в поліції.
А вже за кілька хвилин - о 17:30, на тому ж пішохідному переході 46-річний водій автомобіля ВАЗ 2109 збив на 18-річну дівчину, яка переходила дорогу.
"Постраждалу госпіталізовано до травматологічного відділення міської лікарні. Водії пройшли огляд на наявність алкоголю у крові – результати негативні. Транспортні засоби вилучено для проведення експертиз", - зазначають в поліції.
За обома фактами відомості внесено до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею 286 КК України "Порушення правил безпеки дорожнього руху чи експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами".
Нагадаємо, що 1 грудня в Маріуполі, через сніг і слизькі дороги, в місті нарахували близько 10 аварій.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:40Сили ППО цієї ночі знешкодили 40 з 49 ворожих дронів
- 09:36 У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті на початок 1 201 дня війни
- 12:36Внаслідок російських обстрілів Донеччини дві людини загинули, ще 9 зазнали поранень
- 08:40 Минулої доби зафіксовано більш як 200 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
- 10:39Росіяни атакували Слов'янськ 6 дронами, поранено рятувальника
- 23:23 Від початку цієї доби відбулося 115 бойових зіткнень
- 22:46На підконтрольній Україні Донеччині проживає майже 21 тисяча дітей, з них кілька сотень - на території бойових дій
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 22:35 Російська армія продовжує спроби посунути лінію фронту, лише за поточну добу було 134 таких спроб
- 10:33Внаслідок обстрілу Краматорська без газопостачання залишилися 3000 абонентів
- 11:02Слов'янськ зазнав дронової атаки, є руйнування
- 14:24 Цієї ночі по Україні рашисти запустили аж 472 дронів
- 12:16На Донеччині внаслідок ворожих ударів маштабні руйнування й пожежі (ФОТО) ФОТО
- 09:31 Розпочалася 1 194 доба війни рф проти України: Ситуація на фронті
- 14:29Окупанти завдали збитків довкіллю Луганщини вже на понад 630 млрд грн
- 11:33Нічна атака на Харківщину, Херсонщину, Сумщину, Дніпровщину, Запоріжжя та Донбас: Що відомо
- 10:28Цієї ночі ППО збила 69 ворожих БпЛА та 3 авіаційні ракети, однак 13 досягли цілей
- 09:22 Минулої доби на фронті окупанти намагалися 191 раз прорвати оборону ЗСУ
- 09:29Ворожий БпЛА поцілив у 5-поверхівку в Білозерському на Донеччині. Поранено жінку та дитину ФОТО