На Луганщині контрактникам ЗСУ загрожує 7 років тюрми за викрадення та продаж зборої
На Луганщині двом контрактникам ЗСУ повідомлено про підозру у справі про збут зброї в зоні проведення ООС
- Донбас
-
30 січня 2020 15:48

Як повідомляє прес-центр СБУ, спільником військових був цивільний мешканець Луганщини, передає Depo.Донбас.
Зазначається, що досудове розслідування стосовно організованого угруповання, завершено.
Встановлено, що до складу групи входили двоє військовослужбовців-контрактників та їх спільник – мешканець Луганщини. Зловмисники займалися масштабною незаконною реалізацією зброї та боєприпасів на території регіону, викрадених з військових частин.
Співробітники СБУ задокументували факти збуту фігурантами провадження 22 гранатометів РПГ-22 та РПГ-26, 600 грамів тротилу, 40 гранат РГД-5 та Ф-1, понад 5 тисяч набоїв калібру 7,62 мм, а також 31 підривного пристрою до гранат.
Оперативники спецслужби затримали учасників групи на початку серпня минулого року поблизу Сіверськодонецька під час чергової спроби продажу зброї.
Зараз трьом фігурантам справи повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) та ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.
Нагадаємо, на Луганщині командир однієї із батарей окремого зенітного-ракетного полку викрадав та продавав паливо зі складу ППМ свого підрозділу.
1 жовтня повідомлялося, що за п'ять років майже 360 військовослужбовців – учасників АТО/ООС були засуджені до реального позбавлення волі. Військовослужбовці, в тому числі учасники бойових дій, відбувають покарання за скоєні кримінальні правопорушення на основі обвинувальних вироків судів
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:39Масовані обстріли на Донеччині забрали два життя. Ще 25 людей поранені
- 10:15Російське військо скинуло авіабомби на центр Краматорська, поранені 9 людей
- 12:31Четверо загиблих і 14 поранених: Наслідки російської агресії проти цивільних на Донеччині
- 09:20 Доба на фронті: Оперативне зведення Генштабу ЗСУ
- 16:47 росіяни масовано били по Костянтинівці з артилерії та "смерчів": є загиблі та поранені
- 14:29У бою за Україну загинули двоє поліцейських Донеччини
- 09:31 Ситуація на фронті: Минулої доби ворог штурмував позиції ЗСУ майже 200 разів
- 17:50Мешканця Донеччини засудили до 15 років ув'язнення за коригування повітряних атак росіян
- 23:22Країна-терористка перекинула на Донеччину ще дві бригади морпіхів
- 22:42На Донеччині в зоні активних бойових дій залишаються 18,5 тисяч цивільних
- 22:23 Ситуація на фронті: Ворог 141 раз намагався сьогодні прорвати лінію фронту, бої тривають
- 09:02Російське військо вдарило по відділенню "Укрпошти" на Донеччині
- 22:29 На фронті впродовж доби більш як півтори сотні разів ворог намагався штурмувати позиції ЗСУ
- 22:16Без води, світла, газу: У Костянтинівці, що на Донеччині проживає дотепер 6,3 тисячі цивільних
- 11:38Російська армія зранку атакувала Краматорськ дронами, поранено жінку
- 22:15 Більш як півтори сотні разів рашисти атакували лінію фронту
- 19:39Вісім зрадників, які воювали проти ЗСУ на Донеччині, отримали судові вироки
- 18:33 Жертвами авіаудару по Яровій стали 24 людини ФОТО
- 17:42Удар по Яровій: Смілянський вважає, що хтось міг здати росіянам координати автомобіля "Укрпошти"