ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Луганщині декомунізують і перейменують19 населених пунктів (ПЕРЕЛІК)

Містам і селам пропонується повернути старі історичні назви.
Depo.Сіверськодонецьк
2 червня 2015 16:47
ФОТО: depo.ua

На контрольованій Україною території Луганської області перейменують 19 населених пунктів, названих на честь діячів комуністичного режиму.

Як повідомляє прес-служба військово-цивільної адміністрації, голова відомства Геннадій Москаль звернувся до науковців Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля з проханням з'ясувати, назви яких населених пунктів на контрольованій Україною території області мають відношення до діячів комуністичного минулого.

"Звернення пов'язане з набранням чинності законів України про декомунізацію. У вказаних навчальних закладах було створено експертну комісію для розробки проекту перейменувань окремих населених пунктів Луганщини", - йдеться у повідомленні.

У травні експертна комісія провела дослідницьку роботу й дійшла висновків, які виклала у проекті постанови Верховної Ради України щодо перейменування населених пунктів Луганської області. Більшості з них пропонується повернути старі історичні назви.