На Луганщині подовжили канікули через спалах кору

У Кремінній на Луганщині, через збільшення кількості випадків захворювання на кір, продовжили канікули до 20 січня

Про це повідомляє з посиланням на прес-службу Кремінської РДА.

Зазначається, що таке рішення ухвалила районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Станом на 9 січня у Кремінній зареєстрували 11 випадків кору: сім - у ЗОШ №2, по одному в міських школах №1 та №3, а також у школі-гімназії. Двоє з хворих є дорослими, інші 9 – діти", - йдеться у повідомленні.

Повідомляють, що перші випадки кору були зареєстровані серед школярів і педагогів ЗОШ №2, які в складі команди брали участь у спортивних змаганнях "Сооlgames" у Міжнародному дитячому центрі "Артек" (м. Київ) з 01.12 по 04.12.2018 року.

"На той час там було зареєстровано два випадку хвороби серед дітей Вінницької та Івано-Франківської областей, що перебували на відпочинку в дитячому центрі", – розповіли в РДА.

Комісія з питань ТЕБ та НС вирішила обмежити з 14 по 20 січня проведення в місті масових заходів та продовжити канікули у школах до 20 січня.

"Обмежити практичні заняття студентів з перебуванням у медичних закладах до 20 січня рекомендовано і директору медичного коледжу", – йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас