ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний луганський міліціонер вважає, що заступник комбата "Торнадо" бреше про спалений будинок

Списки бійців "Торнадо" з адресами, на думку Науменка, міг викинути в мережу хто завгодно
Depo.Сіверськодонецьк
10 червня 2015 12:57
ФОТО: depo.ua

Начальник обласного управління міліції Анатолій Науменко, коментуючи слова замкомбата "Торнадо" Миколи Цукура  про спалення будинку після його заяви про корупцію в зоні АТО, сказав, що той "береше".

Про це Науменко заявив у інтерв'ю Донбас.depo.ua.

"Я думаю, що він бреше. Ось викинули списки на сайт "Трибунал". Приїжджала перевірка з цього питання. Вони їм теж не вірять. У списку написано "Торнадо", а 90% людей - зі списків "Шахтарська". От є депутатський запит з того, що "Торнадо" не дають статус учасників АТО. Ось цей список (показує - ред.). Вони надали депутату всі свої списки. Завтра ці списки з'являться ще десь і вони знову скажуть, що міліція винна. Ці списки проходять через велику кількість людей. Витік може бути де завгодно", - сказав Науменко.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, у квітні на сепаратистських сайтах з'явилися фотографії бійців батальйону "Торнадо" з прізвищами, посадами, домашніми адресами та номерами мобільних телефонів.

Загалом оприлюднили особисті дані 170 бійців. Вони обурені і вважають це цілеспрямованим продажем інформації, адже більшість бійців - жителі Донецької та Луганської областей, у багатьох на окупованих територіях залишилися рідні.

Ці персональні дані та фото на посвідчення створювали ще влітку у Дніпропетровському обласному управлінні внутрішніх справ. Тоді саме формували батальйон "Шахтарськ", який згодом став батальйоном "Торнадо".

У міліції кажуть, що доступ до цієї бази даних мала обмежена кількість людей, їх перевірили, і жодного порушення не виявили.