Гайдай хоче направити податки силовиків на погашення боргу водоканалу Лисичанська
Сергій Гайдай, якого 20 жовтня уряд погодив на посаду голови Луганської ОВЦА, заявив, що жителі Лисичанська сплачують лише половину від справжньої вартості комунальних послуг, тому в них є проблеми з водопостачанням
- Донбас
-
24 жовтня 2019 14:39

Гайдай сказав, що мешканці сплачують із 100% лище трохи більше 50%, а 40% постійно накопичуються, передає Depo.Донбас з посиланням на hromadske.
"Там проблема ще і з тарифами. Тому що люди, які сплачують, а майже всі люди сплачують нормально за комунальні послуги. Але виходить так, що із 100%, який зараз мав би бути нарахований людям, нараховується трохи більше 50%. І 50 з чимось відсотків сплачуються. Але залишаються ще 40, які постійно накопичуються. І ця проблема буде за місяць знову — заборгованість", — заявив він.
Гайдай пропонує власне вирішення проблеми погашення боргу Лисичанського водоканалу.
"Можна перенаправити певні податки — або прикордонного загону, або військової частин. Щоб вони податок на доходи фізичних осіб, перенаправили на Лисичанськ. Це можливо зробити. І ми розуміємо, що якщо ми візьмемо гроші в місті N і віддамо їх у Лисичанськ, то у тому місті N буде мінус на ту суму. Але ми можемо знайти для цього міста інший інструмент. Наприклад, ми можемо прийняти для цього міста величезний проєкт на 10-15 млн через Державний фонд регіонального розвитку. І таким чином перекриємо цей мінус", — наголосив Гайдай.
Наразі Держслужба з надзвичайних ситуацій повідомила про відновлення водопостачання у всіх трьох населених пунктах.
Нагадаємо, борг Лисичанськводоканалу більше 168 млн грн погасять платники податків Луганщини. Департаменту фінансів ОДА доручено опрацювати питання виділення з обласного бюджету дотації бюджету Лисичанська для сплати заборгованості перед ТОВ "Луганське енергетичне об’єднання" та забезпечення передплат за спожиту електроенергію ТОВ "Енера Схід".
Основна частина вищезазначеного боргу Лисичанськводоканалу перед енергетиками сформувалася ще за часів мерства нинішнього нардепа від "Опозиційна платформа - За життя" Сергія Дунаєва. Такі борги водоканали роками накопичували ще тоді, коли Юрій Бойко був міністром енергетики в уряді Миколи Азарова, а Дунаєв - мером міста.
Через великий борг енергетики відключають водоканал від електрики по два рази на місяць.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:31росіяни вгатили по Костянтинівці: поранено людину, ще двоє під завалами
- 11:31 Ракети різних типів та дрони: Вночі знову рашисти атакували Україну
- 10:27 Розпочалася 1 151 доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України
- 23:53ЗСУ відкинули окупантів на Покровському напрямку, - DeepState
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:24 Цього дня на фронті окупанти намагалися прорватися понад сотню разів
- 14:51ОСУВ "Хортиця": На Покровському напрямку ворог відправляє штурмувати позиції поранених росіян на милицях Відео
- 22:31 Цього дня ворог штурмував позиції ЗСУ 87 разів
- 16:39 ЗСУ повернули контроль над селом на Донеччині
- 12:56 Уряд звільнив голів Сумської та Луганської ОВА
- 12:22Наслідки атак на Донеччині: Один загиблий та 6 поранених
- 09:31 Про ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок
- 11:23На Донеччині клірик УПЦ МП наводив вогонь на позиції ЗСУ в обмін на допомогу у виїзді на Росію ФОТО
- 22:31 Сьогодні, 9 ківтня, на фронті уже відбулося 111 бойових зіткнень
- 20:49Азовське море під контролем росії переживає екоцид, - ЦПД
- 09:42Російські дрони пошкодили відділення "Укрпошти" в Добропіллі