ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вже 200 працівників Ахметова з "Л-ДНР" просять роботу в Україні

У Маріуполі розпочав роботу центр працевлаштування співробітників "Метінвесту" з непідконтрольних територій Донбасу

Depo.Маріуполь
22 березня 2017 11:16
ФОТО: depo.ua

Роботу пропонують на підприємствах Кривого Рогу, Запоріжжя та Маріуполя, передає кореспондент Depo.Донбас.

"Якщо у нас нема вакансії, згідно із спеціалізацією людини, ми пропонуємо перенавчання для роботи за новою спеціальністю. Наприклад, слюсарів з ремонту чи співробітників шахт багато не потрібно. Кількість визначається нормативами. А ось у водіях великовантажних автомобілів, машиністах тепловозів екскаваторів, бульдозерів є потреба", - говорить керівник центру Андрій Михалюк.

За словами Михалюка, до центру вже звернулись співробітники ПрАТ "Єнакіївський металургійний завод", ПАО "Краснодонуголь", ОАО "Донецкий коксохимический завод" , ПрАТ "Харцизький трубний завод". "Особисто до нас у центр приходить мало людей. Більшість телефонує, або заповнює заявку на сайті. Бо людям дуже незручно і дорого їхати до Маріуполя з непідконтрольної території тільки задля того, аби висловити бажання працювати на території України. Приїжджають вони вже на співбесіди", - розповідає Михалюк.

Втім, на дві сотні звернувшихся є кілька відмов від запропонованих варіантів.

"Кілька людей не влаштувала запропонована заробітна плата, один сказав, що не хоче працювати у брудних умовах. Пропонуємо перекваліфікацію", - зазначив Михалюк.

Особисто до центру можна звернутись за адресою: м Маріуполь, пр. Нахімова, 116а ("Будинок побуту, 4 поверх). Час роботи: з 8.00 до 19.00 (понеділок - п'ятниця), з 8.00 до 14.00 (субота).

Також можна зателефонувати до в колл-центру за телефоном: +38 (044) 251-83-03. Дзвінки прийматимуться щодня з 8.00 до 21.00.

Нагадаємо, 17 березня компанія "Метінвест" Ріната Ахметова відкрила у Маріуполі центр із працевлаштування своїх співробітників з тимчасово окупованих територій.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас