Виділення землі учасникам АТО: Бійці послали владу Маріуполя воювати на передову

У Маріуполі учасники бойових дій відмовились від створення робочої групи для розробки механізму видачі земельних ділянок

Після виключення питань щодо виділення земельних ділянок учасникам бойових дій з порядку денного засідання маріупольської міськради, керівництво міста оголосило збори для створення робочої групи, аби питання землі вирішували самі учасники АТО, передає кореспондент Depo.Донбас.

До складу групи мали увійти представники різних військових підрозділів. Міське керівництво пропонувало їм розробити механізм видачі землі учасникам бойових дій у Маріуполі.

Втім під час зборів частина учасників бойових дій висловилась проти того, аби військовослужбовці самі вирішували кому видавати землю.

"Отримати земельні ділянки - наше законне право. Жодних робочих груп чи комісій не має бути. Це незаконно. Створюючи такі групи, міська влада перекладає свою роботу на учасників бойових дій. Якщо ми маємо працювати за них, хай вони беруть зрою і йдуть замість нас в окопи. Заявляючи, що учасники АТО самі мають розподіляти землю, вони просто хочуть нацькувати нас один на одного, посіяти розбрат", - розповів учасник бойових бій Антон Требухов.

Учасники бойових дій відмовились слухати звіт департаменту земельних ресурсів та покинули залу з вимогою розглянути питання щодо виділення землі під час наступного засідання.

"У разі відмови, ми будемо приходити на сесії і блокувати голосування з інших питань, тих, де чиновники мають свій інтерес, до тих пір, поки не проголосують по наших питаннях", - розповів учасник бойових дій Дмитро.

За словами заступника маріупольського міського голови Ярослава Хотнянського, навіть після конфлікту вирішення питання міська влада бачить у створенні робочої групи з учасників бойових дій.

"У Маріуполі заяви на землю подали 500 учасників бойових дій. Частина з них вказала конкретні ділянки. Але більшість з них не призначена для житлової забудови. Яким чином утворювати цю чергу виникає питання. Хто має отримати ділянки першим. Це й мають вирішувати самі учасники АТО", - розповів Хотнянський.

До кінця року земельні ділянки по вулиці Пейзажній у Маріуполі отримають перші 37 учасників бойових дій. Ще 27 ділянок по тій же вулиці знов розподілятимуть між АТОвцями.

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme