В Маріуполі оголосили про посилення карантинних заходів: Названо дати
В Маріуполі вже з 15 жовтня діють карантинні обмеження щодо освіти і проведення масових заходів. З 25 жовтня вимоги до дотримання карантину обіцяють посилити
- Донбас
-
18 жовтня 2021 10:51
В Маріуполі з 15 жовтня заборонені масові заходи (культурні, в тому числі концерти, спортивні, соціальні, рекламні) за участю понад 20 осіб.
В закладах мистецької освіти оголосили канікули, призупинено заняття у клубних закладах творчих колективів та клубних формувань. В школах впровадили дистанційне навчання, призупинено роботи музеїв та навчально-тренувального процесу у комунальних спортивних закладах.
З 18 жовтня у закладах загальної середньої освіти Маріуполя почнуться осінні канікули, а з 25 жовтня – дистанційне навчання. Крім того, оголошено про чотириденний робочий тиждень у закладах дошкільної освіти та інклюзивно-ресурсних центрах. Роботу закладів позашкільної освіти вирішили призупинити.
З 25 жовтня карантинні обмеження посилюють для об’єктів торгівлі та обслуговування.
"Робота без вакцинації 80% працівників (обов’язкове підтвердження отримання мінімум однієї дози вакцини проти COVID-19) для закладів, які пов’язані з прийманням відвідувачів, непродовольчих, продовольчих ринків та магазинів, торгово-розважальних центрів, громадського транспорту. з 00:00 до 7:00 забороняється робота нічних клубів та дискотек, ресторанів, кафе та барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів та інших закладів громадського харчування (крім адресної доставки замовлень та замовлень на винос)", - повідомляють в адміністрації.
Нагадаємо, що впродовж трьох днів - з 15 по 18 жовтня, на Донеччині коронавірусну інфекцію виявили більш ніж у 2 тис. осіб. Область перейшла до червоної карантинної зони.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:37Рашисти намагаються взяти Покровськ у напівоточення: в ОТУ "Хортиця" розповіли про ситуацію на Донбасі
- 17:17Генштаб: кожен другий ворожий удар припав на Покровськ
- 10:52Зустріч Зеленського та путіна: Прездент України розповів про ознаки прогресу
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 23:22Турецький тренер знає, як перемагати своїх: донецький "Шахтар" неочікувано побив "Бешикташ" у його лігві у Стамбулі
- 09:18Росіяни вдарили по Слов'янській громаді, зруйнований Будинок культури
- 11:46Рятувальники показали наслідки удару по Краматорську, через який загинув 10-річний хлопчик ФОТО
- 08:19У Краматорську окупанти поцілили КАБом у будинок, загнула дитина
- 12:47Семеро цивільних поранені внаслідок масованого обстрілу Краматорська (ФОТО) ФОТО
- 20:14Росіяни ударили по Добропіллю: є жертви
- 17:08Сили спецоперацій ЗСУ показали коротке відео "Викладач" про реальну діяльність Руху опору на ТОТ Відео
- 08:51Ворог атакував Родинське на Донеччині з РСЗВ "Смерч": Є руйнування та поранені ФОТО
- 15:31Апокаліпсис на Луганщині: масштабні лісові пожежі і відсутність води у людей
- 10:42ППО збила 20 дронів із 60, - Повітряні сили
- 08:29 Окупанти напередодні дві сотні разів намагалися прорвати лінію фронту
- 11:42На Донеччині за добу внаслідок атак рашистів 4 людей загинули та ще 10 зазнали поранень
- 09:38 Ситуація на фронті: ЗСУ стримують тиск ворога на сході й півдні
- 15:23Як на тренуванні: "Шахтар" стартував у новій єврокубковій кампанії з розгрому суперника з Фінляндії
- 23:15 За добу на фронті відбулося 174 бойових зіткнення