У маріупольському порту посилили протиепідемічні заходи через коронавірус

У Маріупольському морському порту посилили протиепідемічні заходи у зв'язку з поширенням коронавируса

У маріупольському порту посилили протиеп…

Про це повідомили у відділі зовнішніх комунікацій ДП "Адміністрація морських портів України" (АМПУ), передає Depo.Донбас з посиланням на 0629.

Визначено конкретні профілактичні заходи, які виконуються філією ДП "АМПУ". Зокрема, посилено протиепідемічний режим в пунктах пропуску на прохідних порту. Крім того, представники портового співтовариства повинні відвідувати всі судна в одноразових масках, рукавичках і бахилах.

Після закінчення роботи потрібно залишати засоби індивідуального захисту на судні, використані засоби захисту необхідно зберігати в ємностях з небезпечними відходами.

Зняття з суден закордонного плавання побутового сміття на спеціалізований транспорт здійснюється тільки після його попередньої дезінфекційної обробки.

У разі, якщо на судні були присутні представники Китаю або судно перед цим заходило в порти поблизу Китаю, лікар санітарно-епідеміологічної станції піднімається першим.

Якщо на судні є хворі, воно ставиться на рейд. Після цього агент відправляє до судна катер з лікарем. Після медичного огляду приймається рішення про захід судна в порт і / або його постановки на певну карантинну стоянку і тимчасового місця ізоляції виявлених хворих.

За даними ВОЗ, на 3 лютого за все підтверджено понад 17 тис. Випадків інфікування китайським коронавірусів. З них 361 був смертельним.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"