У Маріуполі інклюзивний театр показав виставу за поемою Льюїса Керола

Актори з інвалідністю з Кривого Рогу показали виставу "Полювання на Снарка" за мотивами поеми Льюїса Керола у Маріуполі

Виступили вони на сцені маріупольського драматичного театру, передає кореспондент Depo.Донбас.

Готували виступ за мистецьким проектом "Краще разом". За словами програмного директора Романа Морозова, розпочинали проект просто з соціалізації людей з інвалідністю, пізніше зайнялись театром.

"Розпочинали ми у 2015 році. Тоді запустили проект "Дружба без обмежень", суть була в тому, аби люди без інвалідності проводили час з тими, хто користується візком, гуляли разом. Після з лондонським режисером інклюзивного театру зробили музичний проект. Після вирішили самостійно поставити виставу. На репецтиції пішло понад 2 місяці", - каже Морозов.

У творчій команді 50 людей, 27 з них - актори. Серед них є люди на візках, з синдромом Дауна, аутизмом, з вадами зору.

"На сцені у нас 12 людей з інвалідністю, решта - не має фізичних вад. Суть у тому, аби одночасно виступали люди і з інвалідністю, і без. Ми намагаємось зберегти приблизно таку пропорцію, як це є у реальному житті. Аже це проект не лише для людей з інвалідністю, це інклюзивний проект", - каже Морозов.

Поему Керрола показали в українському перекладі Юрка Бознаяка.
Квитки для глядачів безкоштовні, за бажанням після вистави вони могли залишити благодійні внески на розвиток проекту. Наступного разу виставу покажуть наприкінці лютого у Києві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас