ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Маріуполі, після купання у морі, діти масово потрапляють до інфекційної лікарні (ВІДЕО)

У Маріуполі діти, після купання у морі, опинилися у інфекційному віддділенні

Depo.Маріуполь
25 червня 2018 14:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на сайт 0629.

Повідомляється, що в інфекційній лікарні №4 в одній палаті можна побачити дітей, яких привезли з блювотою після купання в морі.

"Ми прийшли з моря, і у моєї дитини почалася блювота. Причому запах був, як у тухлої риби. Пізніше піднялася температура, і нам довелося викликати "швидку", таким чином ми і опинилися тут", - розповідає мати однієї з пацієнток.

Зазначається, що мати іншої постраждалої дитини стверджує, ніби її дитина опинилася у лікарні після купання в Азовському морі в селищі Юр'ївка.

"Начебто, справа звичайна - може, з'їли щось не те, але насторожує той факт, що з шістьох чоловік в палаті п'ятеро приїхали після моря. Ситуація в сусідніх палатах - аналогічна. Місць вже не вистачає, по сім осіб за день надходить. І все з "оздоровлення". Хочеться поставити резонне питання: "Що ж в море скинули? Якщо правда про прорив міського колектора, то чому тиша і море відкрито? " - обурюється жінка.

За словами лікар дитячого інфекційного відділення Анастасії Шестакової, сказати точно, чи було це отруєння морською водою, поки не можна.

У той же час вона опосередковано підтвердила, що в основному надходять пацієнти, у яких спостерігається блювота. Це може бути характерно при отруєнні водою.

"Минулого тижня в воді на пляжі Центральному була виявлена ​​кишкова паличка. Також протягом тижня в море несанкціоновано могли стікати каналізаційні стоки: в районі вулиці Італійської прорвав старий колектор, що знаходиться на глибині 10 м, а "Міськводоканал" до сих пір не може приступити до ремонту - немає відповідної техніки", - зазначають у повідомленні.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook