Суд присяжних буде судити добробатівців, обвинувачених у вбивстві родичів Януковича (ФОТО)

У Маріуполі суд присяжних буде судити екс-добровольців батальйону "Донбас", обвинувачених у вбивстві родичів Януковича

Як передає Depo.Донбас, фото оприлюднив сайт "0629".

У грудні 2017 року селищі близько Маріуполя сталося жорстоке вбивство. Сім'ю з трьох осіб не просто вбили, а знущалися і катували, щоб виманити гроші. В результаті зловмисники заволоділи 40 тис. грн, а пізніше розправилися з жертвами за допомогою ножів, "примушуючи читати молитву і поставивши на коліна".

У загиблих (56-річний чоловік, 46-річна жінка та їх 23-річний син) були зв'язані руки, а на тілі виявлено сліди тортур. Кров убитих була на стінах.

Слухання справи в суді почалося із затримкою. Трьох обвинувачених ввели в зал в наручниках у супроводі конвою.

Судді поцікавилися у затриманих чи не заперечують вони проти суду присяжних. Всі троє сказали не заперечують. Наступне слухання було призначене на 21 вересня на 13:00.

Всіх попросили покинути зал, а потім знову в наручниках вивели обвинувачених. Родичка одного з них в коридорі викрикнула: "Слава Україні!", На що вони відповіли традиційним "Героям слава!".

Відзначимо, що залучення присяжних засідателів для винесення вироків в судах було введено в Україні в 2012 році. Це стало можливо в зв'язку з прийняттям оновленого КПК.

Нагадаємо, загиблі виявилися найближчими родичами кума побіжного президента Віктора Януковича - Валерія Шири. Убита жінка була його дочкою, чоловік - зятем, а юнак - онуком. Сам Шира, за неперевіреною інформацією, живе в окупованому бойовиками Донецьку. Через кілька тижнів, в лютому 2018 р правоохоронці заявили, що всі обвинувачені у справі вбивства сім'ї в Новосілці затримані. Ними виявилися колишні учасники АТО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас