ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Під Маріуполем жителі всі вихідні допомагали облаштовувати укріплення (ФОТО)

Для маріупольців, які бажають допомогти українським військовим, відкрився новий фронт роботи - добровольці можуть допомогти обладнати вогневі позиції на Донецькій трасі
Depo.Маріуполь
14 квітня 2015 14:14
ФОТО: depo.ua

Про це розповіли самі добровольці, які присвятили один з великодніх вихідних допомоги військовим, пише 0629.

Озброївшись лопатами, кілька десятків добровольців працювали весь день.
До завдань добровольців входило обладнання вогневих позицій, зокрема, розчищення території біля окопів і заповнення мішків. Для більшої надійності мішки складали один в один, після цього насипали в нього шлак і закріплювали спеціальною пластмасовою застібкою.

Також військові попросили добровольців рознести мішки з бойових точкам.
"Якби кожен маріуполець один день присвятили допомоги військовим, то спорудження лінії оборони йшло б набагато швидше", - зазначила одна з добровольців по імені Марина.- Дай Бог, вони б ніколи не стали в нагоді, але споруджувати їх необхідно ".
Виїжджати на місце з Маріуполя організовано планується кілька разів на тиждень. Під кінець робочого дня до добровольців приїхала волонтер Анна, яка нагодувала бутербродами.

З минулого тижня в поле, де вибудовують потужну лінія оборони, працює будівельна техніка ПСП "Азовінтекс".

На місце 13 квітня виїжджав міський голова Юрій Хотлубей, директор ПСП "Азовінтекс" Олександр Тарута, які провели нараду з військовими. Як стало відомо, необхідно буде виконати великий обсяг будівельних робіт у стислі терміни. Фінансування проводиться з держбюджету, що дає роботу будівельним організаціям.
Нагадаємо, жителі вже протягом декількох місяців допомагають військовослужбовцям зміцнювати другу лінію оборони за МКР «Східний». Люди оббивають дошками окопи зсередини, ставлять розпірки, зміцнюють гравієм, облаштовують бліндажі.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, за даними штабу АТО, військово-політичне керівництво збройних сил Росії, "ЛНР", "ДНР", за попередніми даними, прийняло рішення про формування третього армійського корпусу в маріупольському напрямку. 

Нагадаємо, у Широкинино під Маріуполем точаться бої, бойовики проводять щоденний наступ на позиції українських військових.