На складі боєприпасів під Маріуполем продовжується зачистка після пожежі (ФОТО)

Військові ліквідують наслідки пожежі на військовому об'єкті, що виникла на складі в Донецькій області, групи розмінування перевіряють місцевість на наявність вибухонебезпечних предметів

Depo.Маріуполь
26 вересня 2017 19:43
ФОТО: depo.ua
На складі боєприпасів під Маріуполем продовжується зачистка після пожежі (ФОТО)

Про це Depo.Донбас повідомили у прес-службі оперативного командування "Південь".

"Для очищення території військового об'єкту залучено 4 одиниці спеціальної та значну кількість автомобільної техніки. Зараз тривають роботи з перевірки місцевості на наявність вибухонебезпечних предметів групами розмінування від Сухопутних військ Збройних сил України, ОТУ "Маріуполь" та Державної служби з надзвичайних ситуацій. Також триває етап ліквідації наслідків пожежі", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що групи розмінування від Збройних сил працюють по внутрішньому периметру, розчищаючи дороги до об'єктів зберігання боєприпасів і вивозять небезпечні боєприпаси за межі складу для проведення утилізації.

Водночас групи від Державної служби з надзвичайних ситуацій перевіряють місцевість по зовнішньому периметру на наявність вибухонебезпечних предметів. Зі сховища, яке вціліло внаслідок пожежі, вивезено боєприпаси та майно.

"На даний момент продовжується зачистка території військової частини та перевірка місцевості за її межами. Особовий склад, який задіяно для виконання робіт, ретельно та у відповідності до розпоряджень і заходів безпеки, виконує визначені завдання – розповів старший офіцер управління морально-психологічного забезпечення штабу оперативного командування "Південь" підполковник Віталій Якобчук. – Місцеве населення, побачивши особисто хід виконання робіт особовим складом заспокоєні і впевнені у безпеці, як і у тому, що найгірше позаду".

Наголошується, що усі боєприпаси, які зберігалися на військових складах та не підлягали утилізації, вже вивезено до інших військових об'єктів.

Нагадаємо, 22 вересня поблизу склада боєприпасів Міноборони у селищі Новоянісоль Донецької області сталася пожежа.

Як повідомлялося раніше, ввечері 25 вересня піротехники ДСНС завершили роботи у селі Новоянісоль. Всього ними було виявлено та вилучено 1954 вибухонебезпечних предметів та 10 тонн металевих фрагментів від вибухонебезпечних предметів.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас