Міськрада Сіверськодонецька відреагувала на відновлення мера на посаді

Міськрада Сіверськодонецька відреагувала на відновлення мера Валентина Казакова на посаді

Як повідомляє кореспондент Depo.Донбас, депутати міської ради сьогодні, 16 травня, під час другого пленарного засідання 64-ї сесії, прийняли рішення про звернення до gрезидента України, СБУ, Генпрокуратури, Національної поліції та голові Верховної Ради України.

У зверненні згадується рішення суду щодо Казакова, також депутати вважають, що це рішення було обумовлене "розхитуванням ситуації" з боку нардепа Сергія Шахова.

Звернення від імені депутатського корпусу Сіверськодонецької міської ради прийнято з формулюванням про "необхідність вжити дії щодо розхитування суспільно-політичної ситуації у місті"

"Ми звертаємось з проханням вжити дій, щодо розхитування ситуації Сергієм Шаховим. Народний депутат намагається повернути на посаду мера-корупціонера Валентина Казакова. Звертаємо увагу на те, що спроби Шахова та його втручання може призвести до негативних наслідків для міста. Підтримка Казакова Шаховим у судах викликає зневіру до правосуддя… Казакова протягом останнього часу двічі притягнуто до відповідальності за корупційні дії", - сказала депутат мерії Тетяна Грачова під час обговорення тексту звернення.

Також стало  відомо, що разом з Казаковим суд відновив на посаді секретаря міськради Ельвіни Марініч. Але депутати знову достроково припинили її повноваження.

Нагадаємо, 15 травня Луганський окружний адміністративний суд вчетверте поновив Валентина Казакова на посаді мера міста. Також вчора, під час першого пленарного засідання, рішенням 64 сесії міськради скасовано рішення 54-ї сесії міськради від 22 грудня 2018 року "Про дострокове припинення повноважень міського голови Валентина Казакова", а в подальшому, під час сесії, прийнято рішення про скасування повноважень Казакова.

Казаков з 2015 року вже тричі був звільнений з посади рішенням депутатського корпусу і тричі поновився на посаді через суд.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас