Хотлубей божиться, що його руки не крали 2 млн допомоги для "Східного"

Обіцяє провести службове розслідування

Мер Маріуполя Юрій Хотлубей стверджує, що його руки не крали 2 мільйонів гривень допомоги для мікрорайону "Східний".

Як передає Depo.Донбас, про це він заявив сьогодні на позачерговій сесії міської ради.

"Це відверта брехня, ні хто ні чого не крав. Ми проведемо службове розслідування і надамо результати", - сказав міський голова.

Раніше активісти маріупольської ініціативної групи "Разом" звинуватили міську владу в розкраданні більше 2 мільйонів гривень, призначених для ремонту пошкоджених 24 січня 2015 року при обстрілі російськими терористами будинків у мікрорайоні "Східний" .

За їх даними, у перелік будинків, які отримали прямі влучення, були включені і ті, які або не постраждали, або зазнали незначних пошкоджень, наприклад, кількох вибитих вікон. Один з активістів групи"Разом" Петро Андрющенко розповідав, що ці документи були подані в прокуратуру і вже заведено справу по факту.

"Ми потрапили точно в ціль, судячи з реакції влади. Крім того, справа заведена за такою статтею, що автоматично потрапляє на контроль Генпрокуратури, їм не вдасться просто відкрутитися", - вважає Андрющенко.

Раніше на засіданні штабу оборони Маріуполя влада спробувала відповісти на звинувачення, залучивши жителів "Східного" та експертів. В цілому їх версія виглядає таким чином, що покрівлі "фейкових" будинків дійсно були пошкоджені, хоча на них не були помітні руйнування. Нібито, дахи дев'ятиповерхових будинків пошкодила вибухова хвиля.

"Ми подивилися, там все бухтіло. Потрібно було ремонтувати", - заявив анонімний експерт-будівельник. Тобто, "дах підстрибнув" від того, що біля іншого будинку впала ракета "Граду", - жартували після засідання штабу місцеві активісти.

У той же час у групі "Разом" заявляють, що у влади немає підтверджуючих документів про подібні пошкодженнях, актів. Вони також мають намір працювати з місцевими мешканцями, допомагати їм від їхнього імені складати позови до міської влади.

Більше новин Маріуполя читайте на Depo.Донбас.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас