Франція почала фінансування проекту з постачання питної води у Маріуполь

Міністр фінансів Оксана Маркарова 3 березня підписала з французькою компанією "Натіксіс" (Natixis) Угоду про застосування до Рамкового договору між Україною та Францією щодо офіційної підтримки проєкту з постачання питної води у місті Маріуполі

Франція почала фінансування проекту з по…

Як повідомляє прес-служба міністерства фінансів, угода про застосування регулює умови використання та погашення кредиту за Рамковим договором, передає Depo.Донбас

Кредит надається Францією в особі компанії Natixis в розмірі 64 млн євро. Реалізація проекту дозволить Маріуполю поліпшити якість послуг з надання питної води, що мають життєвоважливе значення для 450-тисячного населення міста.

Ключові умови кредитування проєкту: строк – 30 років; пільговий період – 10 років; процентна ставка після завершення пільгового періоду – 0,08% річних; погашення основної суми – 40 рівними платежами кожні 6 місяців; прийняття контрактів до виконання – не пізніше 31 грудня 2021 року.

Завершення фінансування, а відповідно і реалізація проєкту повинна відбутись до 31 липня 2025 року. Реалізовувати проєкт буде комунальне підприємство "Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства".

Нагадаємо, 28 грудня Кабмін схвалив проект угоди з урядом Франції про підтримку проекту з постачання питної води в Маріуполі. Проект передбачає розробку генерального плану щодо поліпшення системи водопостачання і водовідведення Маріуполя до 2040 року.  Також 70% товарів і послуг для реалізації проекту будуть придбані у французької сторони.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"