ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Маріуполі "Азов" розпочав посилену підготовку в умовах воєнного стану (ФОТО)

У Маріуполі під час воєнного стану рекрути полку "Азов" готуватимуться за прискореною програмою

Depo.Маріуполь
10 грудня 2018 09:33
ФОТО: depo.ua

На базі полку "Азов" розпочались навчання військової школи командирів імені полковника Євгена Коновальця, передає кореспондент Depo.Донбас.

"Наша школа існує майже 3 роки. Цей набір дев'ятий. Ці хлопці - перші, хто прийшов на ці навчання під час воєнного стану. Тому займатимуться вони за посиленою програмою. Замість звичайних 9 тижнів на підготовку піде 5 тижнів. За цей час намагатимемось дати майбутнім бійцям якомога більше знань і навичок. Адже, зважаючи на ситуацію, у будь-який момент може бути необхідність зайняти позиції на першій лінії оборони", - розповів начальник школи, боєць "Азову" з позивним "Кірт".


Рекрути проходитимуть базову вогневу підготовку, тактичну, інжернерну, медичну.

"Це програма - так званий курс молодого бійця, тільки перероблений нашими інструкторами на основі досвіду країн НАТО та нашого досвіду, набутого під час війни. Але головна мета - загартувати бійців морально-психологічно. На час підготовки у них забирають особисті речі, усе, що пов'язує їх з цивільним життям, усе, що необхідно військовим, тут видають ", - розповів "Кірт".

Кожного дня рекрути, які не витримують, або передумують продовжувати курс, можуть його покинути. Або взагалі, або перейти на тилові посади. Для "виходу з гри" в "азовців" є спеціальна процедура - "колокол", зроблений зі снаряду. Хто бажає піти, має тричі стукнути в нього.

"За досвідом попередніх наборів можу сказати, що зазвичай протягом курсу відсіюються близько 30-40% чоловіків", - сказав "Кірт".

За час дії школи командирів, за цією програмою підготували близько 300 чоловік. Вікові обмеження - 18-45 років. Найстаршому учаснику за цей час був 41 рік.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook