У Маріуполі "Азов" розпочав посилену підготовку в умовах воєнного стану (ФОТО)

У Маріуполі під час воєнного стану рекрути полку "Азов" готуватимуться за прискореною програмою

На базі полку "Азов" розпочались навчання військової школи командирів імені полковника Євгена Коновальця, передає кореспондент Depo.Донбас.

"Наша школа існує майже 3 роки. Цей набір дев'ятий. Ці хлопці - перші, хто прийшов на ці навчання під час воєнного стану. Тому займатимуться вони за посиленою програмою. Замість звичайних 9 тижнів на підготовку піде 5 тижнів. За цей час намагатимемось дати майбутнім бійцям якомога більше знань і навичок. Адже, зважаючи на ситуацію, у будь-який момент може бути необхідність зайняти позиції на першій лінії оборони", - розповів начальник школи, боєць "Азову" з позивним "Кірт".


Рекрути проходитимуть базову вогневу підготовку, тактичну, інжернерну, медичну.

"Це програма - так званий курс молодого бійця, тільки перероблений нашими інструкторами на основі досвіду країн НАТО та нашого досвіду, набутого під час війни. Але головна мета - загартувати бійців морально-психологічно. На час підготовки у них забирають особисті речі, усе, що пов'язує їх з цивільним життям, усе, що необхідно військовим, тут видають ", - розповів "Кірт".

Кожного дня рекрути, які не витримують, або передумують продовжувати курс, можуть його покинути. Або взагалі, або перейти на тилові посади. Для "виходу з гри" в "азовців" є спеціальна процедура - "колокол", зроблений зі снаряду. Хто бажає піти, має тричі стукнути в нього.

"За досвідом попередніх наборів можу сказати, що зазвичай протягом курсу відсіюються близько 30-40% чоловіків", - сказав "Кірт".

За час дії школи командирів, за цією програмою підготували близько 300 чоловік. Вікові обмеження - 18-45 років. Найстаршому учаснику за цей час був 41 рік.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас