Зроблено в "ЛНР": Комбінат, який заснувала Королевська, привласнив дизайн упаковок

Луганське обласне територіальне відділення АМКУ оштрафувало ДочП "Луганський холодокомбінат" ПАТ "Луганськхолод" на 68 тис. грн за недобросовісну конкуренцію

Як свідчить рішення відділення від 29 грудня, "Луганський холодокомбінат" оштрафовано за оформлення упаковок продукції молокопереробки, що нагадує упаковки продуктів ПАТ "Куп'янський молочноконсервний комбінат", предає Depo.Донбас з посиланням на "Наші гроші".

Розташоване на Харківщині ПАТ "Куп'янський МКК" з 1998 року виготовляє продукти молокопереробки із використанням знака у вигляді "зображення зайчика" та із словом "Заречье", тоді як продукти "Луганського холодокомбінату" із написами "Заречное" та "ЛНР" ввели в обіг у період окупації частини Луганської та Донецької областей.

При цьому, оформлення упаковок кефіру, молока та масла є візуально схожими. На картинці нижче оформлення продуктів "Куп'янського МКК" ліворуч, а "Луганського холодокомбінату" – праворуч.

На упаковках продуктів "Заречное" зазначено, що виробником є "ДП "Луганский хладокомбинат" ПАО "Луганскхолод", 91019, ЛНР, г. Луганск, ул. Свердлова, д.197 а", а продукти виготовлені на замовлення ТОВ "Кайрос". "Сделано в ЛНР" – вказано на упаковках.

Відділення провело опитування серед споживачів щодо сприйняття схожості оформлення етикеток продукції згаданих виробників.

Понад 85% опитаних вирішили, що продукти із написом "Заречное" виробляє "Куп'янський МКК", майже 94% опитаних вважали, що продукцію двох виробників можна сплутати, а 86% зізнались, що могли б сплутати товари і придбати молочну продукцію "Заречное" замість "Заречье", не маючи такого наміру.

Врешті, антимонопольники вирішили, що "Луганський холодокомбінат" неправомірно використовував оформлення упаковок продукції молокопереробки без дозволу ПАТ "Куп'янський МКК", та зобов'язали припинити порушення. Також на комбінат наклали 68 тис. гривень штрафу, який порушнику доведеться покрити у двомісячний строк.

Станом на кінець третього кварталу 2018 року основними акціонерами "Луганськхолоду" є МПП "Лугiнвесткон" і засноване ним ТОВ "Холодiнвест". Сьогодні бенефіціаром "Лугінвесткону" через зареєстроване в Москві ТОВ "Міжнародна Інвестиційна Група" є росіянин Роман Носачев, 1994 року народження, а директором залишається Галина Циганок. Саме на неї з 2010 року було записане підприємство. А до цього засновницею фірми була мати народного депутата Наталії Королевської Лариса Королевська.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас