Війна між Плотницьким і Корнетом: Коли почнеться кривавий відстріл в "ЛНР"

"ДНР" знову залучили до розв'язання міжусобного конфлікту у сусідній "республіці"

Війна між Плотницьким і Корнетом: Коли п…

В "ЛНР" тривають розбірки між ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким та "міністром" "МВС" Ігорем Корнетом. З моменту публічної порки останнього на засіданні "ради" минуло трохи більше двох тижнів.

Здавалося б, що заважає усемогутньому Плотницькому просто звільнити Корнета, який зганьбив себе "віджимом" чужого будинку, катівнею в "МВС" й іншими незчисленими гріхами. А от ні, звільнити його не можна, бо він з іншого непідконтрольного Плотницькому табору, про який трошки згодом. Проте можна ще раз публічно зганьбити.

Учора, 9 листопада, Корнета з ганьбою виселили з чужого будинку, де він жив три роки. Це відео облетіло усі підконтрольні окупантам ЗМІ, а також російські та українські, і розійшлося у соцмережах. Непересічна ж подія, такого "республіка" ще не бачила.

.

- Ось господарка, ось "прокуратура", "народна рада", "МГБ". Всі дійшли висновку, що пора дотримуватися законності, тому звільняйте дім, - сказав Плотницький Корнету.

- Не питання, - відповів "міністр".

До того ж, під час цього дійства, з'ясувалося багато цікавих моментів.

По-перше, у конфлікті з Корнетом Плотницький перетягнув на свою сторону "МГБ" та "прокуратуру". Це говорить про те, що конфлікт здебільшого особистий, а не загальний - між Плотницьким і усім "силовим блоком" "ЛНР", як вважалося раніше.

По-друге, остаточно з'ясувалося, кому належить цей дім. Жінка-господарка на відео - Ніна Хмелевцова, - мати удови екс-нардепа від Партії регіонів Валерія Букаєва Марини. Те, що це дім родині Букаєва говорить і те, що на стіні у кімнаті і досі висить його портрет. Але навіщо - незрозуміло. Невже Корнету приємно було кожного дня натикатися на справжніх господарів?

Букаєв помер ще у 2009 році, тепер його удова Марина живе у Києві.

По-третє, стало зрозуміло, що якщо Плотницький вдався до таких безпрецедентних дій, а не тихенько "замочив" "міністра", або ж зняв його з посади і кинув на підвал, то добро на такі дії куратор йому не дав. Як відомо, Плотницький підконтрольний раднику президента Росії Владиславу Суркову, а Корнет - ФСБ, зокрема генералу-полковнику ФСБ РФ Сергію Беседі. Вочевидь, на них поки що просто махнули рукою, сказавши, розбирайтеся самі. Але чи довго триватиме безкровна вистава?

Також виселенням Корнета створений цікавий прецедент на окупованому Донбасі. Не секрет, що і великі, і маленькі "чиновники" у 2014 захлинулися владою і "віджимали" майно, яке погано лежало: квартири, будинки, автівки. Тепер, якщо певний персонаж перестане влаштовувати, його можна буде так само привселюдно зганьбити. Так, ніби й ніхто не знав, що він їздить три роки на чужому авто і живе у чужому помешканні.

Тим часом в "ДНР" теж зацікавилися історією з луганським "міністром" і, схоже на те, що вагаються, кого ж підтримати. Напередоні його виселення з дому Букаєвих, на підконтрольному "ДНР" сайті вийшла інформація-попередження про ліквідацію ватажків силового блоку "ЛНР".

"За інформацією, отриманою від затриманих агентів СБУ і ГУР, стало відомо, що спецслужби України реалізують заходи щодо фізичного усунення міністра внутрішніх справ, "міністра" держбезпеки і генерального "прокурора" "ЛНР", - йдеться у повідомленні.

Ну і звичайно ж, все це готує українська "ДРГ" - це ж класика. Тим не менш, попередження про криваву розв'язку конфлікту "вийшло в народ".

Вже після того, як Корнета з ганьбою вигнали, стало відомо, що так звані "правоохоронні" органи "ДНР" проводять перевірку інформації про власників будинку, в якому жив Корнет. У сусідній "республіці" прознали, що ніби-то Марина Букаєва зі своїм другом співпрацюють з українським батальоном "Айдар".

Як відомо, у 2016 році "ДНР", а саме батальон російського найманця Мотороли "Спарта", вже допомагав Плотницькому придушити внутрішнє повстання, яке назвали спробою вчинення "держперевороту". Тепер "ДНР" не так завзято підтримує "луганського ватажка", а навпаки, інтенсивно під нього копає.

"Міністерство" Корнета, у свою чергу шукає підтвердження того, що Москва його підтримує, і не втомлюється запевняти у цьому всіх. Виходить наївно і смішно.

В історії конфлікту Плотницького і Корнета багато і темних плям. Точно не зрозуміла його причина. Можна припустити, що намагання усунути Корнета - це давня зачистка "першої хвилі ватажків "ЛНР".

Так званий "екс-міністр" сільського господарства "ЛНР" Руслан Сороковенко оприлюднив відео, на якому розповідає про подробиці "держперевороту" 2016 року і про свою роль у знищенні, арешту та вигнанні низки ватажків "ЛНР" "першої хвилі". Відео він виклав 10 листопада, пояснюючи, що спостерігає за "останніми подіями у "республіці".

Сороковенко розповів, як його озброєння, яке він передав охороні Плотницького стало основним доказом у справі "держперевороту".

Він зазначив, що озброєння було вивезено у невідомому напрямку, а вже за тиждень це ж озброєння фігурувало у справі про "держзраду", в якій фігурували Віталий Кисельов "Комуніст", екс-"прем'єр" Генадій Ципкалов і голова "народної ради" Олексій Карякін.

"Я визнаю, що моє довге мовчання і бездіяльність призвели до важких наслідків. Передане мною озброєння було основним доказом у справі про "держпереворот", - сказав він.

Сороковенко нагадав, що "Комуніст" засуджений на довгий строк, Ципкалов помер у камері, а Карякін виїхав з "ЛНР". Тому тепер Сороковенко благає президента Росії Володимира Путіна і російських силовиків розібратися з Плотницьким.

Отже, запасаємося попкорном, та стежимо за "скорпіонами" "ЛНР" в банці, які поступово з'їдатимуть одне одного.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook