ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Випускникам з окупованого Луганська порадили "орієнтуватися на вузи "ЛНР"

Випускникам шкіл в окупованому Луганську, які залишилися без атестатів, бойовики "ЛНР" порадили не мріяти про освіту в Росії, а "орієнтуватися на вузи ЛНР"
Depo.Луганськ
27 травня 2015 17:34
ФОТО: depo.ua

Про це написали на сайті,  підконтрольному бойовикам, з посиланням на "заяву" так званої "начальника управління освіти "ЛНР", поплічниці бойовиків Валентини Кияшко, повідомляє Донбас.depo.ua.

Немов забувши про усі попередні обіцянки бойовиків про російську освіту для луганських дітей, Кияшко сказала, що луганським випускникам, що навчалися за українською програмою, "буде важко перейти на російські освітні стандарти", і додала, що для неї "бажано, щоб діти лишилися в ЛНР".

Іншою причиною такого рішення вона назвала неспроможність багатьох батьків з окупованого міста, які по декілька місяців не отримують пенсій, зарплат та соцвиплат, оплатити проживання дитини в Росії.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, бойовики "ЛНР" планували видати школярам більше 1000 фейкових "атестатів зрілості".    

Обіцяні російські атестати випускники не отримали.

Нагадаємо, наявність атестатів про середню освіту, виданих в 2015 р. в тимчасово окупованих частинах Луганської та Донецької областей, а також у Криму, не дозволять випускникам вступати до вузів України.