ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Великдень в окупованому Луганську: порожні вулиці та "салют" з автоматів терористів "ЛНР"

Під час святкування Великодня п’яні терористи "ЛНР" розважалися стрільбою у районах Луганська, в той час як більшість жителів окупованого міста не змогли відсвяткувати Великдень через нестачу грошей
Depo.Луганськ
14 квітня 2015 11:38
ФОТО: depo.ua
Великдень в окупованому Луганську: порожні вулиці та "салют" з автоматів терористів "ЛНР"
Великдень в окупованому Луганську: порожні вулиці та "салют" з автоматів терористів "ЛНР"

На безчинства бойовиків жителі Луганська скаржаться у соцмережах, повідомляє Донбас.depo.ua.

Також користувачі соцмереж оприлюднили фотографії порожніх вулиць Луганська на Великдень. Вони згадують, що до окупації місто завжди було багатолюдним та живим.

Безлюдно на Великдень було навіть біля церкви в районі Університетського парку.

Центральні вулиці міста, якими раніше любили гуляти дорослі та діти у святкові дні, також спустілі.

Навіть вулиця Совєтська майже порожня - біля магазину припарковано декілька машин, випадкові перехожі намагаються якнайшвидше завершити справи і потрапити додому.

Люди намагаються не виходити навіть до так званої комендантської години - залиті денним сонцем вулиці, колись заповнені людьми та машинами, зараз безлюдні.

Натомість бойовики "ЛНР" святкували Великдень "з розмахом" - після вживання алкогольних напоїв вони влаштували "святковий салют". Люди у соцмережах пишуть, що постріли чули у районі Городка заводу ОР.

На кварталі Ольховському також чули постріли, жителі інших районів міста пишуть, що бачили, як терористи для розваги запускали сигнальні ракети.

Також жителі міста скаржаться на пияцтво терористів у той час, як прості люди не можуть собі дозволити святкову їжу та напої на Великдень.

 

Як повідомляв Донбас.depo.ua, в окупованому Донецьку на Великдень люди відстояли величезну чергу, щоб отримати шматок паски, яку привезли з Ростова.