В окупованому Луганську померла засновник української філософії музики, яка служила "ЛНР"

В окупованому Луганську померла 69-річна Вікторія Суханцева - доктор філософських наук, професор, проректор з наукової роботи окупованого владою "ЛНР" університету культури ім. Матусовського

Як повідомляють ЗМІ "ЛНР", Суханцева померла 10 січня, передає Depo.Донбас.

За часів України, Суханцева в Луганську з 1997 по 2000 рік була професором кафедри філософії Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля.

У 2000 -2013 роках обіймала посаду зав. кафедрою світової філософії та естетики СНУ ім. В. Даля.

З 2001 - декан філософського факультету.

З 2003 - голова Спеціалізованої наукової ради Д 29.051.05 по захисту кандидатських і докторських дисертацій (за спеціальностями: "естетика" і "філософська антропологія, філософія культури").
У 2010 році Суханцевій було присвоєно звання Заслужений діяч науки і техніки України.

Суханцева є засновником наукової школи філософії музики. У 1991 році вона захистила в Києві докторську дисертацію по темі "Категорія часу в музичній культурі", яка була першою дисертацією в Радянському Союзі з філософії музики. Всі, хто захищається по близьким темам сьогодні, посилаються на її монографії. На рахунку Суханцевої більше 300 наукових робіт.

Після окупації Луганська у 2014 році Суханцева залишилася працювати на "ЛНР".

Там вона була відома тим, що заснувала "Вищу Атестаційну комісію в "ЛНР" - орган, відповідальний за присудження вчених ступенів і вчених звань.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас