В окупантів істерика через пропозицію "слуги народу" побудувати стіну між "Л-ДНР" і Україною"

В "ЛНР" істерика через заяву обраного у Раду депутата від партії "Слуга народу" Олександра Дубинського про необхідність побудувати стіну між Україною і окупованим Донбасом за прикладом Ізраїля і Палестини

Дубинського звинуватили у тому, що вн пропонує "відгородитися" від проблем "Л-ДНР", передає Depo.Донбас.

"Таке ставлення до людей повністю суперечить усім принципам моралі і банального людського почуття совісті. Втім, як і завжди, красиві обіцянки Зеленського йдуть врозріз з його реальними діями", - сказав колаборант, який працює рупором бойовиків "ЛНР" - Андрій Марочко.

Ще одна колаборантка, колишня регіоналка Неллі Задирака, яка зараз є "депутатом "ЛНР", також прокоментувала заяву про стіну.

"Я вважаю, що для нас це навіть приємно, що ставить нас в один ряд з Російською Федерацією, до чого ми прагнемо вже п'ять років ", - зазначила Задирака.

В "ДНР" заяву Дубинського поки не коментували.

Дубинський в інтерв'ю "Страна.юа", яке вийшло 5 серпня, сказав: "Війну закінчити треба. Потрібно створити умови, щоб люди захотіли переїхати в Україну. Щоб зрозуміли, що вони тут потрібні і важливі. Бойові дії можна завершити, як в Ізраїлі. Там на кордоні з Палестиною стоїть бетонна стіна метрів дванадцять в довжину і метра три в товщину. Фура заїжджає в автоматизований пункт пропуску. Палестинський водій виходить з фури, сідає в таксі і їде. Цю фуру простягають по бетонному боксу на перевірку: чи є там зброю і метал".

На питання чи він"за те, щоб побудувати стіну на кордоні з непідконтрольним Донбасом", Дубинський відповів: "Ми повинні прийняти політичне рішення, як ми діємо. Чи будемо повертати територію разом з людьми або будемо консервувати конфлікт? Це рішення має прийняти президент".

На питання, "що значить "консервувати конфлікт"?", Дубинський сказав:"Ні від чого не відмовляємося, а будуємо стіну. 30 на 30, а посередині - "нічийна" земля"...

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook