В "ЛНР" збунтувалися мешканці: Місцеву школу віддають під казарму бойовикам

У місті Ірміно, який знаходиться на території, підконтрольній "ЛНР" місцеву школу збираються віддати під казарму бойовикам так званого "платовского полку"

В "ЛНР" збунтувалися мешканці: Місцеву ш…

Коли з'явилася інформація про те, що школу збираються забрати собі "ополченці", батьки учнів прийшли до школи і заявили директорові, що не допустять закриття установи. Відео перепалки з директором школи і чиновниками з райвно люди виклали в соціальних мережах, пише Depo.Донбас з посиланням на "Восточний варіант".

Як розповіли мешканці Ірміно, досі бойовики "платовського полку" базувалися в захопленому будинку одного з технікумів в сусідньому Перевальську. Однак, там їх розташування знаходиться в зоні досяжності української артилерії і періодично піддається обстрілу, тому "захисники" вирішили перебратися подалі від передової - в Ірміно, куди міни не прилітають.

Порожніх будівель, в яких могли б розміститися бойовики, в Ірміно вистачає. Але вибір "ополченців" упав на будівлю школи №13, яку вони вважали найбільш комфортною і теплою. Жителі Ірміно стверджують, що самі бойовики вже розповіли їм, що вирішили питання з 13-й школою, і збираються переїжджати туди найближчим часом. Також люди бачили, як представники збройних формувань інспектували школу разом з директором.

На всі питання розлючених батьків, колектив школи і чиновники з райвно заявили, що поки ще наказу про закриття школи немає, і установа продовжує працювати в звичайному режимі. Але жителів Ірміно така відповідь не влаштувала. Люди стверджують, що знають про рішення закрити школу і передати її бойовикам, і пообіцяли співробітникам школи відстоювати навчальний заклад і не допускати його закриття.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook