ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В "ЛНР" заборонили останній спосіб виживання

На думку луганських терористів, збирачі металобрухту загрожують "економічній безпеці ЛНР"
Depo.Луганськ
2 червня 2015 22:06
ФОТО: depo.ua

Так звана "Рада міністрів ЛНР" заборонила прийом металобрухту в "республіці", оскільки це «несе загрозу економічній та громадської безпеки", про це повідомляє один з луганських терористичних сайтів.

"Тимчасово заборонити прийом брухту кольорових та чорних металів і кабельної продукції в будь-якому вигляді від юридичних і фізичних осіб на приймальних пунктах металобрухту" - сказано в "документі".

Також "міністри" відзначили, що останнім часом на об'єктах господарського комплексу "Луганської Народної Республіки" набули масового характеру розкрадання матеріалів, конструкцій та обладнання, що містять кольорові і чорні метали, що загрожує економічній та громадській безпеці".

На одній з точок прийому металобрухту в окупованій частині Донбасу з'явилося оголошення про можливість отримати продуктовий набір при здачі металобрухту. Раніше повідомлялося. що в "ЛНР" спишуть на метал колесо огляду в Луганську. Також на металобрухт пішли багато промислових об'єктів: у Первомайську бойовики порізали шахту Менжинського, в Чорнухине у вигляді металобрухту вивозять до Росії вагонне депо.