В "ЛНР" за останні дні виявили 25 нових випадків зараження COVID-19
На окупованій Луганщині станом на 15 листопада "офіційно" зареєстрували 1694 випадків зараження коронавирусною інфекцією, 124 людини померли
- Донбас
-
16 листопада 2020 13:01
Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "міністерство охорони здоров'я ЛНР".
"Всього за станом на 09:00 15 листопада зареєстрованих і підтверджених випадків інфекції COVID-19 на території Луганської Народної Республіки - 1694", - йдеться в повідомленні.
Оскільки станом на 12 листопада повідомлялося про 1669 хворих, то виходить, що за останні дні в "ЛНР" виявили 25 нових інфікованих.
Крім того, повідомляєьтся, що за добу в "республіці" зареєстровано один летальний випадок від COVID-19. Таким чином, з початку пандемії в "ЛНР" зареєстровано 124 випадки смерті пацієнтів, у яких був діагностований коронавірус.
Нагадаємо, що раніше в "ЛНР" повідомляли про 22 нові випадки зараження коронавирусной інфекцією і двох померлих людей.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:00Ситуацію в Купʼянську і на його околицях контролюють ЗСУ, - Генштаб
- 09:31 Ситуація на фронті: Минулої доби ворог штурмував позиції ЗСУ майже 200 разів
- 17:50Мешканця Донеччини засудили до 15 років ув'язнення за коригування повітряних атак росіян
- 23:22Країна-терористка перекинула на Донеччину ще дві бригади морпіхів
- 22:42На Донеччині в зоні активних бойових дій залишаються 18,5 тисяч цивільних
- 22:23 Ситуація на фронті: Ворог 141 раз намагався сьогодні прорвати лінію фронту, бої тривають
- 09:02Російське військо вдарило по відділенню "Укрпошти" на Донеччині
- 22:29 На фронті впродовж доби більш як півтори сотні разів ворог намагався штурмувати позиції ЗСУ
- 22:16Без води, світла, газу: У Костянтинівці, що на Донеччині проживає дотепер 6,3 тисячі цивільних
- 11:38Російська армія зранку атакувала Краматорськ дронами, поранено жінку
- 22:15 Більш як півтори сотні разів рашисти атакували лінію фронту
- 19:39Вісім зрадників, які воювали проти ЗСУ на Донеччині, отримали судові вироки
- 18:33 Жертвами авіаудару по Яровій стали 24 людини ФОТО
- 17:42Удар по Яровій: Смілянський вважає, що хтось міг здати росіянам координати автомобіля "Укрпошти"
- 16:29 Більшість вбитих — пенсіонери: в Яровій на Донеччині зросла кількість жертв російського авіаудару
- 12:41 Внаслідок підступного авіаудару по людях в Яровій на Донеччині загинуло щонайменше 20 цивільних, - Зеленський (ВІДЕО 18+) Відео
- 12:28Росіяни атакували рятувальників у Краматорську ФОТО
- 10:41Ворожа атака на Новодонецьке забрала життя батька й доньки ФОТО
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових