В "ЛНР" розповіли, як окупанти нажилися і розкрали Луганській авіаремонтний завод

На окупованій Луганщині втратили надію на відродження Луганського авіаремонтного заводу, на якому за роки війни встигли нажитися мало не всі ватажки 

Журналіст регіональної редакції Depo.Донбас

Як передає Depo.Донбас, про це розповіли в одному з пабліків бойовиків "ОРЛО".

В пабліку нагадують, що до початку окупації в 2014 році, на Луганському авіаційному ремонтному заводі (ЛАРЗ) працювало 600 людей. З початком боїв частина працівників виїхала, потім дехто повернувся. Однак вже у 2015 році на підприємстві почалося скорочення.

"В результаті цих скорочень, а також заборгованостей із зарплати, кадровий потенціал підприємства був практично втрачений - на заводі не залишилося випробувачів авіаційних двигунів і технологів", - йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається, що перший директор ДП "ЛАРЗ" Станіслав Томілов, спільно зі своєю секретаркою створив у Ростові підприємство ТОВ "ТД ЛАРЗ".

"Він там був засновником, директором значився такий собі Дмитро Земський. У свою чергу ГО "ТД ЛАРЗ" значився співзасновником ТОВ "ЛАРЗ-РУС" (Московська область, директор Оксана Загородная). Тобто Томілов став співзасновником двох фірм-прокладок на РФ, які спеціалізувалися на продажі літальних апаратів", - йдеться у повідмоленні.

Ніхто достеменно не знає, скільки коштів було відмито через ці "прокладки". Відомо лише, що в 2016 році однією з цих фірм було продано авіаційних двигунів на суму понад 60 мільйонів рублів.

"Все це відбувалося під кришуванням "міністерства промисловості "ЛНР" в особі Дмитра Божича і Дмитра Папіліна, голови "уряду "ЛНР" Сергія Козлова (а перед цим Генадія Ципкалова), і чиновників Мінпрому РФ... На даний момент надій на відродження заводу, прямо скажемо, небагато", - зазначають у пабліку.

При цьому зазначається, що заступник "міністра" Сергій Назаров приїжджав на завод і давав обіцянки, що запустить його, однак не зробив цього.

"Більш того, всі спроби відродити завод він заблокував, тому що у нього теж був свій фінансовий інтерес", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в окупованому Луганську порожнім стоїть один з великих торгових центрів міста - "Атріум". До 2014 року в "Атріумі" працювало багато магазинів одягу та взуття різних брендів, також була ковзанка, більярд,  фудкорт, а на вході був фонтан, працював супермаркет "Варус". Зараз усе це не працює.

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme