В "ЛНР" пояснили передачу школи бойовикам: Вона не потрібна, перспектив в місті немає
В окупованому місті Ірміно на Луганщині, яке адміністративно входить у місто Кадіївку (Стаханов) батькам учнів школи №13 пояснили, чому будівлю навчального закладу віддають під казарму бойовикам
- Донбас
-
27 серпня 2019 14:25
Про це йдеться у дописі від батьків у соцмережі в групі "город Стаханов", передає Depo.Донбас.
Зазначається, що ця школа є єдиним навчальним закладом в цьому районі, яку відвідують діти з кількох районів: 4/2, Свобода, Центр, Перемога.
"При зверненні на особистому прийомі до голови адміністрації міста Стаханова Сергія Жевлакова, чітких роз'яснень з питання закриття школи дано не було. Він відповідав невиразно, говорив, що це державна необхідність.
Перспектив у місті немає. Молодь їде в Російську Федерацію, повертається лише малий відсоток", - йдеться у дописі.
Також у ньому йдеться, що Жевлаков просив з розумінням поставитися до даної ситуації, оскільки бойовики "самі вибрали собі цей будинок, а він (Жевлаков - ред.) до закриття школи ніякого відношення не має".
"Після зустрічі з главою адміністрації міста Стаханова ми відвідували головнокомандувача 6 окремого механізованого полку імені Платова Полуполтинного В.С., який пояснив, що дане приміщення школи для облаштування казарми для військовослужбовців йому було запропоновано Адміністрацією міста Стаханова, і, за його словами, приміщення не підходить для даного розміщення казарми!" - зазначається у дописі.
Мешканці міста. коментуючи допис, обурюються рішенням влади "ЛНР" і пропонують поселити бойовиків у будівлі "адміністрації".
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:42Російські дрони пошкодили відділення "Укрпошти" в Добропіллі
- 09:34У Краматорську ворожий дрон поцілив у 5-поверхівку. Поранено трьох людей, в тому числі дитину ФОТО
- 22:36 З початку поточної доби на фронті відбулося 135 бойових зіткнень
- 16:34 У Донецькій області ЗСУ захопили у полон китайців, які воювали у складі армії рф Відео
- 11:11Вночі під атакою росіян опинилося Добропілля на Донеччині
- 09:29 У Генштабі ЗСУ розповіли, що відбувається на фронті
- 13:16Віталій Кличко з’їздив на передову та передав бійцям оснащення від столичної громади – 3600 дронів, РЕБи, автівки Відео
- 12:58Внаслідок збройної агресії рф в Україні загинули 616 дітей: Де найбільше
- 09:18 Впродовж минулої доби зафіксовано 145 бойових зіткнень
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:55 На фронті відбулося 11 штурмів за добу, - Генштаб
- 09:43Повітряні сили вночі 3 квітня збили 28 із 39 російських безпілотників
- 22:22 Окупанти за добу майже дві сотні разів намагалися прорвати лінію фронту, - Генштаб
- 19:43Замість Донеччини - Миколаївщина: Солдати будували будинок командиру і отримували за це "бойові" ФОТО
- 09:34 Повітряні сили збили 41 із 74 ворожих дронів: Наслідки атаки фіксують у трьох областях
- 22:45 Ситуація на фронті: Від початку цієї доби відбулося 141 бойове зіткнення
- 20:10На Донеччині група ділків захопила копальню і добула вугілля на понад 5 млрд грн
- 10:15 В Україні запускають електронний кабінет ВЛК
- 11:04Ворожі дрони пошкодили пожежну частину у Покровському районі Донеччини ФОТО