В "ЛНР" керівництво меткомбінату видумує, як змусити людей працювати безкоштовно
На окупованій Луганщині керівництво Алчевського меткомбінату намагається вигадати .як змусити людей працювати не виплачуючи борги по зарплаті
- Донбас
-
10 травня 2021 14:00
Як повідомляє паблік "Тайны луганской республики", на меткомбінаті у вівторок 11 травня плануються збори керівництва, передає Depo.Донбас.
"Страйкуючим робітникам буде запропоновано два варіанти: приступити до роботи, або консервація підприємства і переведення на 2/3 ставки", - йдеться у повідомленні.
Керівництво вже пропонувало доменному цеху (ДЦ) приступити до роботи в обмін на якісь відсотки по заробітній платі.
"Керівництво всіляко намагається придумати, як змусити працювати не виплачуючи більшість боргів, тому що сировина оплачена і на підході, а робота зривається. Виглядає сумнівним, що робочі погодяться на такі умови керівництва, якщо не буде істотних виплат", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, на Алчевському меткомбінаті в "ЛНР" триває страйк, незважаючи на те, що співробітникам перерахували частини зарплати з грудень 2020 року і за січень 2021.
Страйк розпочався 21 квітня через невиплату зарплати. На той день колектив АМК отримав всього 29% зарплати за грудень минулого року. Не оплачені січень, лютий, березень і квітень.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:34 Ситуація на фронті: За добу 139 бойових зіткнень
- 21:40"Бабині села" і атестат у військоматі: На окупованому Донбасі триває примусова мобілізація
- 20:44Жительку Донеччини посадили за грати: Суд визнав її держзрадницею
- 09:01Росіяни вночі вдарили 9 дронами по Краматорську
- 09:31 На фронті за добу відбулося 167 ворожих штурмів
- 08:45 Новий антирекорд: майже три сотні російських дронів атакували цієї ночі Україну
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 12:50ППО збила 36 ворожих БпЛА із 62, - Повітряні сили
- 08:55 Сили оборони стримали за добу 145 спроб ворога прорвати лінію фронту
- 22:39На Донеччині росіяни зруйнували старовинний Свято-Вознесенський храм ФОТО
- 09:20Росіяни вночі скинули ФАБ-250 на Слов'янськ
- 22:28 Від початку цієї доби на фронті відбулося 117 бойових зіткнень
- 22:37 За день до потенційних переговорів: російська армія 128 разів штурмувала лінію фронту
- 21:16На Донеччині в зоні активних бойових дій залишаються 180 дітей
- 22:44 Армія країни-терористки 13 травня 125 разів атакувала лінію фронту
- 19:50Ще з 8 населених пунктів Донеччини планують примусово евакуювати дітей
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 08:15На Донеччині ворог атакував дроном потяг, внаслідок чого поранень зазнав машиніст
- 08:31Розпочалася 1 173 доба великої війни: ситуація на фронті