В Алчевську на меткомбінаті обвалилося 900 квадратних метрів даху (ФОТО)

На металургійному комбінаті в окупованому Алчевську провалився дах над одним з цехів

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на блогера Necro Mancer.

"Алчевськ, АМК, стан №600, 07/01/19 обвалилося близько 900 м2 даху, який перебував в аварійному стані", - йдеться у повідомленні.

Довідка: ПАТ "Алчевський металургійний комбінат" зупинив роботу в результаті блокади Донбасу 13 лютого 2017 року. Пізніше він був "націоналізований". Таким чином підприємство, що входить в корпорацію "Індустріальний союз Донбасу" (ІСД), одним з власників якого є Сергій Тарута, управляється російською компанією "Внешторгсервіс", що належить олігарху-втікачу Сергію Курченку. В ІСД констатували, що захоплення Курченком Алчевського меткомбінату призведе до значної втрати бізнесу корпорації.

У березні 2018 року стало відомо, що окупаційна влада почала виплавляти чавун на Алчевському меткомбінаті та перевела зарплати працівників у південноосетинський банк.

Однак у соцмережах працівники скаржилися, що мусять жебрати, бо зарплату їм платять нерегулярно.

У квітні 2018 року повідомлдялося, що металургійний комбінат в окупованому Алчевську найближчим часом може залишитися без сировини, яку завозять з окупованої Донеччини.

У листопаді того ж року генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про арешт понад 3000 тонн продукції Алчевського металургійного комбінату у порту Маріуполя, яка перевозилася судном під прапором Ліберії з російського порту в Бельгію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас