ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Станиці вимагають від військових не пускати луганчан в селище: вони скупили всі продукти

Мешканці Станиці Луганської підняли бунт у військовій комендатурі з вимогою зламати дерев'яну пішохідну переправу, що з'єднує селище з Луганськом
Depo.Луганськ
8 квітня 2015 17:06
ФОТО: depo.ua
У Станиці вимагають від військових не пускати луганчан в селище: вони скупили всі продукти
У Станиці вимагають від військових не пускати луганчан в селище: вони скупили всі продукти

Переправу збудували бойовики "ЛНР" на місці підірваного мосту.

Як повідомила кореспонденту Донбас.depo.ua місцева мешканка, близько 30 жінок 7 квітня прийшли в комендатуру, вимагаючи не пускати мешканців Луганська в селище.

Вони пояснили, що як тільки була збудована переправа, в Станицю масово стали приходити луганчани і скуповувати продукти харчування, господарчі вироби в магазинах.

"У них в Луганську ціни космічні, а нещодавно їм там пенсії повидавали, так натовпами сюди приходять з авоськами, тачками, вигребли з магазинів все дочиста, поміняли свої рублі в наших обмінниках по українському курсу. Звісно там у себе їм невигідно міняти по курсу 1:2", - сказала жінка.

Жителі Станиці побоюються, що торговці використають цей ажіотаж і теж піднімуть ціни на товари.
"Нащо нам це треба, я теж небагата, а через них буду страждати. От ми і пішли до військових попросити, хай зламають той дерев'яний міст та не пускають нікого з Луганська", - сказала жінка.

Вона зазначила, що військові намагалися заспокоїти мешканців, сказавши, що подумають, як вирішити цю проблему.

Як повідомлялось на сайті бойовиків, переправу 

Як повідомляв Донбас.depo.ua, про відновлення мосту стало відомо 5 квітня. Повідомлялося, що з дерев'яної переправи, яка розташована під великим кутом, вже встиг впасти чоловік і розбитися на смерть.

Нагадаємо, окупанти в Луганську почали виплачувати так звані пенсії в російських рублях за грабіжницьким курсом 1:2, однак мешканці зізнаються, що тих грошей вистачє тільки на хліб. Ціни в Луганську вже бьють всі рекорди. 

Так, сгущене молоко в Луганську продають майже по 50 гривень, а ковбасу по 220. Ціна також вказана і в рублях.