У Луганську заявили, що без "паспорта ЛНР" не платитимуть пенсії "возвращєнцам" з України

Пенсіонери, які повернулися на окуповану територію Луганської області, не зможуть отримувати виплати без оформлення "громадянства ЛНР"

Про це повідомляє так званий "пенсійний фонд ЛНР" щодо осіб, які прибули на постійне проживання на окуповану територію, передає Depo.Донбас.

Згідно з цим документом, пенсіонери, які в силу різних причин виїжджали за межі "республіки" на тривале проживання та які втратили призначену окупаційною владою пенсію зможуть відновити виплати тільки при наявності "паспорта ЛНР".

"Для постановки на облік в органах "ПФ ЛНР" зазначені особи в обов'язковому порядку повинні пред'явити паспортний документ, що посвідчує особу фізичної особи, що проживає на території "Луганської народної республіки", - повідомляють у "ПФ ЛНР".

Уточнюється, що пенсії без отримання "громадянства ЛНР" не отримають "ті особи, які виїжджали за межі "ЛНР " на постійне або тимчасове проживання". Таких "возвращєнцев" окупаційна влада нарахували трохи більше 10 тисяч осіб, або 2% від загального контингенту пенсіонерів "ЛНР".

"На пенсіонерів, які постійно проживають на території" ЛНР ", яким виплата пенсії не припинялася, надавати" паспорт ЛНР "не потрібно", - підкреслили окупанти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook